Novinky z Ulice

4. října 2008 v 10:00 |  Novinky
Je tady konečně víkend a hned v jeho prvním článku si povíme něco o zákulisí, ale hlavně ději seriálu Ulice. Tvůrci si pro nás od listopadu připravili spoustu novinek, které se budou postupně na obrazovkách Ulice objevovat. V dnešním článku vám některé z nich představíme.

Už včera se do televizní Ulice vrátila jedna s postav a sice Růžena Habartová, kterou hraje Zdena Hadrbolcová, ta se zde vrátila po dvou letech o ní jsme tu měli speciální článek. Další novinky už se netýkajá ani tak seriálových postav, ale spíše kulis.

Definitivně totiž končí Království hraček, paštikář Stárek jej totiž koupil a nyní v něm chce podnikat, ale po svém. V seriálu Ulice už se také nedočkáme kulis Večerky, kterou vede Vilma Nyklová, ta se zhruba za dva měsíce přemění. A na co ? Celý tento obchod koupí nová postava, který do Ulice nastoupí, ta zde bude provozovat tatérský salón.

A co bude s Vilmou Nyklovou? Té koupí Stárek zcela novou pekárnu, kde bude prodávat, takže se opět můžete těšit na pořádnou dávku drbů. Jednou s nějvětších proměn ale prodělá klub, který se přemění na nádherný hudební bar - na ten se už nyní můžete podívat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama