Nova.cz nově už v neděli

15. října 2008 v 16:00 |  Internet
Jak jsme tak trochu předpovídali v našem minulém článku, tak se opravdu stane. Nový web o televizi Nova, startuje už tuto neděli. Jak to bude celé vypadat přesně nevíme, zatím můžeme jen spekulovat a vzpomínat na to, jak to bylo u tn.cz.

Generální ředitel televize Nova Petr Dvořák v pondělí potvrdil, že web nova.cz projde velkými změnami. Upřesnil také to, co na nových stránkách nalezneme. Velkou výhodou těchto stránek bude televizní archív, který podle nejnovějších informací bude mít v den startu 5000 VIDEÍ.

Každý seriál a pořad bude mít svoje vlastní stránky, které budou udělány podobně, jak nyní má seriál Ulice. Informace na nich budou pravidělně, mnohdy i několikrát denně aktualizovány.

Jak by tedy mohl vypadat strart stránek ? První informace o startu přinese pořad Volejte Novu už v sobotu ve dvanáct hodin. V neděli by se informace o stránkách mohla vysílat v Televizních novinách a to ze strategických důvodu. V neděli totiž sleduje Novu nejvíce lidí a tudíš má nějvětší podíl na sledovanosti v týdnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama