Neviňátka končí !

29. října 2008 v 10:00 |  Novinky
Nadpis a celý dnešní první článek možná někoho nepotěší, ale bohužel je to tak. Pořad, který se objevil na televizní obrazovce teprve nedávno už po několika dílech končí. Proč končí? Kdy? A co vyplní místo ve vysílacím čase po něm? Tak to se dozvíte v dnešním článku.

Pořad Neviňátka aneb Upřímnost na zabití se na televizní obrazovce v neděli v podvečer moc dlouho neudržel. Už po deseti dílech se zastavilo natáčení a celá výroba pořadu. Moderátorka Pavlína Wolfová je zklamaná, že se pořad neujmul. Proč končí? Důvodů je hned několik, tím hlavním je velmi nízká sledovanost, kterou Nova netoleruje.

I když v programu pořad ještě pořád je, poslední díl, ten desátý, můžete sledovat v neděli 9. listopadu. Od další neděle 16. listopadu už jej v programu nenajdete, místo mezi Odpoledními televizními novinami a pořadem Rady ptáka Loskutáka bude vyplňovat repríza čtvrté řady amerického komediálního seriálu Dva a půl chlapa.

Nova ale nemusí mít obavy, jedná se totiž jen o jeden pořad, který na Nově končí. Ostatní projekty, které začaly v září mají výbornou sledovanost, to svědčí o tom, že se divákům líbí. Seriály jako Comeback, Kriminálka Anděl nebo Soukromé pasti lámou rekordy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama