Megapořad na Nově

9. října 2008 v 16:00 |  Novinky
Už dlouhou dobu se na obrazovce televize Nova neobjevila nějaká pořádná show, typu X Faktor nebo Česko hledá Superstar. Rovněž se na ní neobjevil pořad typu Test národa, Člověče, nezlob se či pořad Clever. Nova to ale už brzy napraví a v tomto článku se dozvíte jak.

Za více než čtrnáct dní, přesně v sobotu 25. října, Nova uvede velkou zábavno-soutěžní show, kde svedou velký boj naše celebrity. Nova si pro svoje diváky připravila téměř dvouhodinový projekt s názvem I love Česko.

Tento pořad bude jak všdomostní, tak zábavný. Dva týmy celebrit na proti sobě usednou a budou bojovat s otázkami, které se týkají České republiky. A kdo se mezi celebritami objeví ? Tak napříkald to bude herec a moderátor Milan Štaindler nebo herec Jan Štastný, do studia příjde i Miss Taťiana Kuchařová.

A kdo bude celý tento pořad moderovat. Moderátorkou se stane osoba, která se snad na obrazovce Novy ještě nikdy neobjevila. Večerem bude provázet Halina Pawlovská. A máte se rozhdoně na co těšit. O této show se na našem blogu už brzy dozvíte něco víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama