44. týden

26. října 2008 v 10:00 |  Next week
Říjen utekl opět jako voda a už je tu další měsíc, tuto sobotu nám začíná nový měsíc listopad. A jak je zvykem na neděli opět pro vás máme přehled toho, co se bude dít na televizním obrazovce v průběhu celého týdne včetně prvního listopadového víkendu.

Ze seriálů se můžete těšit, už v pátek na reprízu amerického kriminálního seriálu Kriminálka New York, jedná se o reprízu první řady. V neděli se pak těšte na reprzu ruskéo animovaného seriálu Jen počkej, zajíci, o němž jsme vám již psali.

Co s týče filmů máme pro vás na dnešní týden čtyři premiéry. Tím prvním filmem bude americký akční film, uvidíte jej v pátek v 21:55, jmenuje se Elektra. Druhým filmem bude americká komedie s názvem Křupan, uvidíte ji v sobotu v 10:05. Večer ve 20:00 sledujte premiérový megafilm akčního filmu USA Stealth: Přísně tajné mise. Po tomto filmu se pak těšte na americký thriller Proroctví z temnot, ve 22:30.

Už zítra ale můžete také sledovat pořad Víkend, tentokrát na téma Do nebíčka, do peklíčka. Už v neděli se také pojede poslední závod Formule 1, bližší informace se už brzy dozvíte na našem blogu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama