43. týden

19. října 2008 v 10:00 |  Next week
A je tu další, tentokrát už 43. týden. V tomto článku se opět, jako každý týden dozvíte vše podstatné o tom, co uvidíte na televizní obrazovce Novy v dalším týdnu. Takže jdeme na to.

Na seriálovém poli, to příští týden nebude moc zajímavé, těšit se totiž můžeme jen na reprízy. 3. řada Sue Thomas: Agentka FBI, začíná 22. října. V pátek 24. října pak začíná repríza páté řady Julie Lescout.

Nova si pro vás připravila i premiérové filmy, tetnto týden jich bude pět. V pátek ve 20:00 se můžete těšit na britskou komedii Univerzální uklízečka druhý den brzo ráno, tedy v sobotu to bude Francouzský erotický film Žhavá pomsta v 0:55. V sobotu ve 22:05 uvidíte také americký akční film Čtyři bratři. V neděli ve 13:00 bude pokračovat cyklus německých romantických filmů Hotel snů, tentokrát Hotel snů: Mexiko. Posledním premiérovým filmem bude americký akční film Ponorky v neděli v 0:20.

Z dalších zajímavostí bude například pořad Víkend, už zítra tentokrát s mottem Hop nebo trop. No a v sobotu se těšte na pořad s Halinou Pawlovskou I love Česko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama