41. týden

5. října 2008 v 16:00 |  Next week
Je tu první říjnové Next week a vy se opět dozvíte to nejzájímavější, co vás čeká v příštím týdnu na obrazovkách Novy. Dnes toho bude trochu více, protože premiér bude hned několik. Takže jdeme na to.

Už v pondělí odpoledne se můžete na obrazovce Novy těšit na premiérovou osmou řadu seriálu Raymonda má každý rád. Ve středu 8. října se odpoledne objeví premiérová šestá řada amerického komediálního sitcomu Dva z Queensu. No a poslední novinkou je repríza seriálu Námořní vyšetřovací služba a to 1. řada - 12. října.

Co se týče filmových premiér, tak těch bude v následujícím týdnu opravdu hodně, celkem šest. Hned v pondělí ve 22:55 se můžete těšit na americký film Velmi nebezpečné známosti 2. Na páteční večer si pak Nova nychstala americký válečný film Kód Navajo, ten uvidíte ve 21:55. V sobotu ve 20 hodin se můžete dívat na velkofilm, o kterém jsme vám již přinesli článek a sice Válka světů, což je americký sci-fi film. Hned po tomto filmu to pak bude čínsko-hongkongský film Klan létajicích dýk ve 22:25. V neděli dopoledne se dívejte na cyklus německých romantických filmu s názvem Hotel snů, tentokrát Hotel snů: Mauricius - ve 12:55. No a v noci z neděle na pondělí uvidíte ještě americký thriller Tvář teroru.

Už zítra můžete po seriálu Kriminálka Anděl vidět další část pořadu Víkend, tentokrát s mottem Vítr v kapse. No a v sobotu před pořadem Koření uvidíte nový pořad o vaření s názevm Babicovy dobroty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama