Říjen 2008

Sváteční program - 28. října

21. října 2008 v 16:00 Novinky
Už za týden v úterý (28. října) bude Česká republika slavit Státní svátek. A to je vždy den, kdy všechny české televize vytáhnou nějaké známé české filmy a do vysílání nasadí filmové lahůdky. Jak to tedy v tento den bude vypdat na Nově ?

Už ráno v 7:05 začne den pohádkou pro děti a to příbĚhem Pana Tau s názvem Poplach v oblacích. Hned po jedné pohaDce následuje další a to v 8:30, tašit se můžete na krásnou českou pohádku Za humny je drak.

Filmovým hitem z roku 1969 začne sváteční odpoledne, ve 12:05 se můžete dívat na českou komedii Světáci. A hned po ní následuje další tentokrát americká a romantická k tomu s názvem Krásná pokojská ve 14:15.

V 16:25 se dívejte na film Obecná škola, který jen tak pro zajímavost byl úplně prvním filmem vysílanám na televizi Nova 4. února 1994. V 18:30 pak nepříjdete o svůj oblíbený denní seriál Ulice. Po tradičních Televizních novinách vám neuteče ani pravidelný seriál Ordinace v růžové zahradě 2 a po ní americký krimiseriál Kriminálka Miami. Sváteční večer ještě zakončí americký akční film Sejměte Cartera !

SLEDUJTE TELEVIZI NOVA 28. ŘÍJNA PO CELÝ DEN

Kriminálka Anděl - 9. díl

21. října 2008 v 10:00 Kriminálka Anděl
Už včera jste mohli na obrazovce Novy sledovat osmý díl kriminálního seriálu Kriminálka Anděl, nyní se v tomto článku dozvíte strzučný přehled toho, na co se můžete těšit v další epizodě, kterou na Nově uvidíte příští týden v pondělí.

Devátý díl nese název Bába na zabítí a jak už název napovídá, celý příběh bude i o tom. Na scéně se objevuje paní Lerausová, která vlastní krámek, tedy krámek, vlastně vlastní starožitnictví. Problém této paní je jeden. Je příliš panovačná, hrdá a s každým se hádá.

Jednou ji najdou mrtvou, příčina smrti: probodnutí. Kdo ale tuto ženu mohl zabít ? Možností je několik a to buď někdo ze sousetctví, s kterými se pravidelně hádala, nebo někdo ze zákazníků, kterým nastavovala velké ceny a co dodavatelé s těmi si také příliš nerozumněla. Kdo je tedy vrahem ?

KRIMINÁLKA ANDĚL - BÁBA NA ZABITÍ UŽ V PONDĚLÍ VE 20:00 NA NOVĚ

Už v sobotu velká zábavno-vědomostní show

20. října 2008 v 16:00 Novinky
Už za pět dní, tedy v sobotu 25. října uvede Nova v hlavním vysílacím čase, ve 20 hodin, přímý přenos velké zábavno-vědomostní show s názvem I Love Česko. Celým večerem bude provázet ostřílená moderátorka Halina Pawlovská.

Princip soutěže je jednoduchý. Co všechno víme o své zemi? Tak na to se moderátorka bude ptát hostů, kteří budou ve studiu. Během téměř dvouhodinového přenosu se dozvíte odpověďi na ty nejzajímavější otázky z historie, ale také součastnosti České republiky, potažmo Československa.

Hostů ve studiu bude hned několik, pozvání přijali napříkald Milan Štaindler, Aleš Valenta, Taťiana Kuchařová, Sagvan Tofi, Jan Šťastný, Lukáš Bauer, Petr Janda nebo Lucie Vondráčková. Do studia se přivalí také kapela Boom! Band.

Celý přímý přenos bude pod režisérskou taktovkou Vladimíra Vobrátilka, který se kromě pořadů Natočto nebo Do-re-mi režíroval i několik velkých zábavných pořadů televize Nova a po boku Jiřího Adamce a Michala Čecha je jedním z nejlepších televizních režisérů.

Nova spustila nový zábavný portál !

20. října 2008 v 10:00 Internet
Televize Nova včera odpoledne spustila nový zábavný portál. Po celý den na svém zpravodajském webu upozorňovala, že večer v 19:30 spustí nový web nova.cz. Spustila jej ale o více než 3 hodiny dříve a lidé, kteří právě brouzdali po internetu mohli stránky již vidět.

Nové stránky jsou podle názorů mnoha lidí o hodně lepší než ty, které byli doposud. Jsou moderní a zajímavé, některé prvky se velice podobají těm, které jsou na stránkách zámořských. Co se tedy změnilo a na co vás web láká ?

Asi největším lákadlem je nový videoarchiv, ve kterém najdete všechny díly vašich obíbených seriálů a to včetně seriálů Ordinace v růžové zahradě a Ulice, které vysílají už čtvrtým rokem. U seriálu Ulice naleznete více než 1000 dílů a u Ordinace přes 250.

Téměř každý pořad má svoji vlastní stránku, Nova chystá ještě přípravu pořadů Střepiny nebo Víkend. Do budoucna se můžeme těšit ještě na spoustu nových vychytávek a věcí.

Volby na Nově !

19. října 2008 v 16:00 Novinky
V pátek a v sobotu se v České republice konaly volby do krajských zastupitelství a do Senátu. Televize Nova byla u toho a informovala a to velice dobře, nyní vám přineseme shrnutí o tom, jak to na Nově během voleb vypadalo.

Tn.cz - zpravodajský portál tn.cz informoval o volebním dění po celý sobotní den. Od 14. hodin, kdy se uzavřeli volební místnosti pravidelně informoval o aktuální situaci. Nasadil také třikrát Mimořádné zpravodajství, které připravil Tomáš Hauptvogel z hlavního zpravodajského studia Televizních novin. Přinášel také aktuální grafy, tabulky a srovnání. Aktuálně přinesl také rozhovory se zástupci jednotlivých stran.

Televizní noviny - Volby jsou určitě velká událost, toho si jsou vědomi redaktoři a editoři hlavní zpravodajské relace. Během vysílání z voleb bylo nasazeno desítky reportérů, v sobotních televizních novinách bylo odvysíláno 20 minut jen o volební situaci, bylo připraveno celkem osm přímých přenosů. Studio zpráv bylo mírně přestaveno a to kvůli třetímu muži ve studiu, tím byl Tomáš Hauptvogel, který ovládal velkou obrazovku s výsledky voleb.

Nova opět dokázala, co dokáže moderní technika ve zpravodajství a jaké je to, mít provázané Televizní noviny s portálem tn.cz. Volby do Senátu pokračují příští týden a tn.cz bude opět u toho.

43. týden

19. října 2008 v 10:00 Next week
A je tu další, tentokrát už 43. týden. V tomto článku se opět, jako každý týden dozvíte vše podstatné o tom, co uvidíte na televizní obrazovce Novy v dalším týdnu. Takže jdeme na to.

Na seriálovém poli, to příští týden nebude moc zajímavé, těšit se totiž můžeme jen na reprízy. 3. řada Sue Thomas: Agentka FBI, začíná 22. října. V pátek 24. října pak začíná repríza páté řady Julie Lescout.

Nova si pro vás připravila i premiérové filmy, tetnto týden jich bude pět. V pátek ve 20:00 se můžete těšit na britskou komedii Univerzální uklízečka druhý den brzo ráno, tedy v sobotu to bude Francouzský erotický film Žhavá pomsta v 0:55. V sobotu ve 22:05 uvidíte také americký akční film Čtyři bratři. V neděli ve 13:00 bude pokračovat cyklus německých romantických filmů Hotel snů, tentokrát Hotel snů: Mexiko. Posledním premiérovým filmem bude americký akční film Ponorky v neděli v 0:20.

Z dalších zajímavostí bude například pořad Víkend, už zítra tentokrát s mottem Hop nebo trop. No a v sobotu se těšte na pořad s Halinou Pawlovskou I love Česko.

Formule 1: Předposlední zavod !

18. října 2008 v 16:00 Novinky
Už druhým rokem se na televizní obrazovce Novy objevuje prestižní závod Formule 1. Každým rokem jezdci předvádějí svoje motoristické umění před diváky. Díky Nově se rozšířila znalost Formule a oblíbensot tohoto závodu. Jména jako Alonzo nebo Massa jsou pro diváky čím dál více známá.

Hlavními muži, kteří se zasloužili o Formuli 1 na obrazovkách Novy jsou Martin Pouva a Pavel Turek. Druhý zmiňovaný se také stará o všechny zahraniční rozhovory, má totiž jako jediný kontakty s hvězdami a společníky, kteří připravují celý závod.

Už zítra se na obrazovce můžete těšit na předposlední závod této sezóny, tentokrát z Číny, sledovat jej můžete zítra v 8:30. Nova už 2. listoapdu odvysílá poslední závod a to Velkou cenu Brazílie.

Už dnes je jasné, že Nova smlouvu prodloužila, vysílat se tedy bude i příští rok. Diváci se tedy po zimní pauze mohou k obrazovkám k závodu Formule 1 vrátit a to už v březnu.

Další zaregistrované projkety od Novy

18. října 2008 v 10:00 Novinky
Vývojové centrum televize Nova nikdy nespí, pořád se něco připravuje. Vybírají se nové pořady, které by se teoreticky mohli dostat do vysílání. Jak jsme vám už mnohokrát prozradili, cesta od vzniku pořadu až k odvysílání je dlouhá. Nova si před časem zaregistrovala nové názvy pořadů, které ? Tak to se dozvíte v dnešním prvním článku.

Už je to nějaký čas, co si televize zaregistrovala název pořadu Vizita! O čem tento pořad bude se zatím ještě neví, jisté je, že to bude něco společného s lékařství, už podle názvu.

Dalším názvem, který si zaregistrovla jsou Obrazy z manželského života. O čem to bude ? Pravděpodobně se jedná o něco podobného jako jsou Soukromé pasti a nebo nás Nova překvapí a bude se jednat o něco nového.

Dalším názvem je Druhá šance, což může být pořad o lidech, kteří by mohli dostat druhou šanci ve svém životě, stejně tak se může jednat o seriál.

Tyto informace nejsou oficiální a jednotlivé pořady se na obrazovce vůbec nemusí objevit, vedení televize se nebudou líbit a tak je odsoudí do propadliště dějin.

Už jen dva dny do startu nového webu Novy !

17. října 2008 v 16:00 Internet
Už za dva dny v neděli televize Nova spouští zbrusu nové internetové stránky. Jak budou vypadat a co vše o nich víme nového, tak to se dozvíte v dnešním článku. Nova už včera vydala oficiální zprávu na svém nynějším webu a na webu tn.cz.

Nové internetové stránky už nebudou zbraveny do červena, tak jak je tomu teď, ale do tmavě modra až černa. Logo televize už nebude v podobě emotikony, kterou diváci znají z nynějška a z televizní obrazovky. Nahradí jej bílé logo s červeným písmenem o, které tedy zatím nebude trojrozměrné.

Na stránce bude v horní třetině zobrazeno velké okno podbně jako na webu tn.cz tzv. welcome window. V tomto okně se budu zobrazovat nejžhavější informace z aktuálního dění.

Jednotlivé stránky pořadů se budou zobrazovat s jiným barevným provedení, například seriál Ordinace v růžové zahradě bude mít barvu světle zelenou.

Nezapomeňte tedy navštívit web www.nova.cz už v neděli

Gilmorova děvčata - nové díly !

17. října 2008 v 10:00 Novinky
Legendární americký seriál Gimorova děvčata v originále Gilmor girls můžete sledovat na obrazovkách Novy každý všední den. Sledovat jej ale můžete i na druhé stanici Novy, co bude s tímto seriálem dále a jak to bude pokraočvat, tak to se dozvíte v našem dnešním prvním článku.

Gilmorova děvčata se vysílájí každý všední den odpoledne na Nově, konkrétně jejich šestá řada. Na kanále Nova cinema se vysílá řada druhá. Už brzy se do vysílání dostane zbrusu nová řada - sedmá, která je ale pro milovníky tohoto seriálu zároveň poslední.

Poslední díl reprízované šesté řady mohou diváci vidět 13. listopadu už od pátku 14. listopadu mohou fanoušci sledovat premiérovou sedmou řadu, která bude mít 22 dílů.

V americe tento seriál běžel sedm let a to od roku 2000 až do května roku 2007. Celkem má seriál 153 epizod a vy jste je mohli všechny (kromě poslední 7. řady) na obrazovkách Novy vidět.

GILMOROVA DĚVČATA SLEDUJTE KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN NA NOVĚ A NA NOVA CINEMA

Pavel Novotný na obrazovkách Novy !

16. října 2008 v 16:00 Novinky
Kontroverzní moderátor a herec, který je zároveň i syn jednoho z nejznámějších moderátorů konce devadesátých let Petra Novotného Pavel Novotný, který je známý svými videi na internetu se nyní konečně usadil a mezi škálou televizi si vybral. Je to televize Nova !

Moderátor se nyní živí na televizní obrazovce jako reportér. Ale nebojte se nebude pro vás přirpavovat reportáže do Televizních novin nebo do pořadu Víkend, místo dostal tam, kde se jeho osoba hodí nejvíce.

Pavel Novotný se stal reportérem ve společenském magazínu Přísně tajné, který můžete vidět každou středu po Soukromých pastech.

Jeho první reportáží, kterou udělal, byla reportáž z 8. října, kdy se vysílala reportáž o rozvodu herečky a moderátorky Adély Brouskové-Gondíkové. Při této reportáži jste jej mohli vidět na obrazovkách Novy poprvé. Jak dlouho se na své pozici udrží a jaké budou jeho reportáže ?

SLEDUJTE PŘÍSNĚ TAJNÉ KAŽDOU STŘEDU VE 21:20 NA NOVĚ

Soukromé pasti - 7. díl

16. října 2008 v 10:00 Soukromé pasti
Včera ve dvacet hodin jste mohli sledovat šestý díl cyklu Soukromé pasti s názvem Malý terorista. Film si vedl skvěle a s hereckým obsazením, které v něm hrálo si získalo první místo ve sledovanosti. Jak to ale bude dál, co uvidíte za týden, tak to si přečtěte v dnešním článku.

Už za týden tedy 22. října můžete na obrazovkách Novy vidět 7. díl cyklu s názvem Tatínkova holčička. o čem tento díl bude ? Patnáctiletá Veronika konečně žije ve fungující rodině. Její matka našla báječného nového partnera, který je i skvělým tátou Veronice...

Pak se ale Veronika před jeho očima začne proměňovat z holčičky v ženu a on se neubrání tomu, aby ji věnoval i jiný druh pozornosti, než jen otcovskou péči. Najde Veronika sílu a odvahu vzdorovat - a tím pádem zničit zdánlivě šťastnou rodinu?

V tomto díle si zahráli herci jako Vanda Hybnerová nebo herec ze seriálu Pojišťovna štěstí Tomáš Etzler, dalším hercem bude například Filip Tomsa.

SOUKROMÉ PASTI - TATÍNKOVA HOLČIČKA UŽ VE STŘEDU VE 20:00 NA NOVĚ

Nova.cz nově už v neděli

15. října 2008 v 16:00 Internet
Jak jsme tak trochu předpovídali v našem minulém článku, tak se opravdu stane. Nový web o televizi Nova, startuje už tuto neděli. Jak to bude celé vypadat přesně nevíme, zatím můžeme jen spekulovat a vzpomínat na to, jak to bylo u tn.cz.

Generální ředitel televize Nova Petr Dvořák v pondělí potvrdil, že web nova.cz projde velkými změnami. Upřesnil také to, co na nových stránkách nalezneme. Velkou výhodou těchto stránek bude televizní archív, který podle nejnovějších informací bude mít v den startu 5000 VIDEÍ.

Každý seriál a pořad bude mít svoje vlastní stránky, které budou udělány podobně, jak nyní má seriál Ulice. Informace na nich budou pravidělně, mnohdy i několikrát denně aktualizovány.

Jak by tedy mohl vypadat strart stránek ? První informace o startu přinese pořad Volejte Novu už v sobotu ve dvanáct hodin. V neděli by se informace o stránkách mohla vysílat v Televizních novinách a to ze strategických důvodu. V neděli totiž sleduje Novu nejvíce lidí a tudíš má nějvětší podíl na sledovanosti v týdnu.

Nový film už zanedlouho v kině

15. října 2008 v 10:00 Novinky
V pořadí už dvanáctý film, kterým je Nova koproducentem se letos objeví v kinech. Po veleúspěchu Nestydy Jana Hřebejka se 30. října do kin přivalí další český film. Film s jmenuje Vy nám taky, šéfe. A jak už název napovídá bude se jednat o pravou českou komedii.

Už brzy se na našem blogu dozvíte popis tohoto filmu, tedy o čem je a nějaké zajímavosti ze zákulisí. V dnešním článku se dozvíte o všech hvězdách, které se na filmu podíleli.

Hlavní role ve filmu si zahráli například Václav Vydra, Jan Zadražil nebo Ladislav Hampl, kterého znáte ze seriálu Ordinace v růžové zahradě coby Matyáše Fryntu. Další hereckou osobností bude Iva Janžurová. Ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se zde objeví i Jiří Langmajer nebo Sandra Nováková. Z Ulice to bude Dominika Kadlčková nebo Ljuba Krbová.

Mezi hereckou elitou se objeví i Michal Novotný, Marek Vašut, Bohumil Klepl, Mahulena Bočanová nebo Zuzana Belehorcová. Nezapomeňte jít tedy kina na film s báječnými herci od režiséra filmu Pánská jízda.

VY NÁM TAKY, ŠÉFE UŽ 30. ŘÍJNA V KINECH

Fotbalový zápas na Nově

14. října 2008 v 16:00 Novinky
Pravidelné přímé přenosy s fotbalového utkání k Nově patří. Vyjímkou nebude ani letošní podzim, to se fotbal projeví naplno. Kdy ? Už zítra se můžete těšit na kvalifikační utkání na Mistrovství světa ve fotbale, které proběhne v roce 2010.

Utkání se bude vysílat z Teplic. Mezi sebou se utkají reprezentanti České republiky a Slovinska. Přímý přenos uvede Nova v 17:15, tedy hned po Odpoledních televizních novinách a těsně před Televizními novinami.

Jasné je, že v tento den neuvidíte váš oblíbený denní seriál Ulice. Bát se ale nemusíte, jak už se mnohokrát stalo díl, který měl být vysílaný ve středu se přesune na čtvrtek. To uvidíte dva díly po sobě. Fanoušci se tedy mohou těšit téměř na dvě hodiny Ulice v jeden den.

SERIÁL ULICE (1025,1026,1027,1028) SLEDUJTE VE ČTVRTEK V 17:30 NA NOVĚ

Kriminálka Anděl - 8. díl

14. října 2008 v 10:00 Kriminálka Anděl
Včera jste mohli vidět 7. díl kriminálního seriálu TV NOVA Kriminálka Anděl. Už dnes vám ale přineseme popis dílu dalšího, který uvidíte za týden 20. října. Těšit se můžete na 8. díl, dostáváme se tedy zhruba do půlky seriálu, který soudě podle čísel sledovanosti se diváků moc líbí.

Osmý díl seriálu nese název Staré vraždy a jak už název napovídá v tomto díle bude hned několik vražd. Tentokrát vyšetřovatelé pražské kriminálky hledají muže, který před pěti lety zabil první ženu. O rok později zabil ženu druhou. A tím vše nemusí skončit, mohlo jich být i mnohem více. Najít ho, ale není jednoduché, své činy si důkladně promýšlí a nezanechává po sobě žádné stopy. Jednou ale chybu udělá a to ho přinese tam, kde opravdu patří - do vězení.

V tomto díle se po boku stálých herců objeví herci jako je Kamila Špráchalové nebo Martin Stránský, který propůjčil svůj hlas Doktoru Housovi. V seriálu se objeví i herečka s Ulice Nina Divíšková.

KRIMINÁLKA ANDĚL - STARÉ VRAŽDY V PONDĚLÍ 20. ŘÍJNA VE 20:00 NA NOVĚ

Tn.cz se zvyšuje návštěvnost

13. října 2008 v 16:00 Internet
O zpravodajském portálu tn.cz se toho napsalo už spoustu a zejména o tom, že má nízkou návštěvnost. Musíme si přiznat, že zpočátku návštěvnost byla mnohdy nepříznivá. Musíme si ale té říci, že tn.cz je na trhu teprve šestým měsícem, tedy ani ne půl roku.

Když tn.cz v květnu letošního roku začínla generální ředitel TV NOVA říkal, že návštěvnost webu bude růst. Neřekl, že to bude hned, ale prozradil, že vyhlídky jsou v řádů měsíců až let. A měl pravdu. Po půl roce se začíná webu zvyšovat sledovanost.

Průměrná návštěvnost webu byla vždy někde kolem 22. místa všech stránek v České republice, nyní se pomalu návštěvnost zvedá asi na 18. místo. Je to tedy více než byl obvkylí průměr. Návštěvnost je nyní srovnatelná s návštěvností webu při vlakovém neštěstí, o kterém tn.cz přinesla jako první.

Zvýšení návštěvnosti se stále očekává a to i z důvodu, že nova.cz připravuje už na přelomu tohoto a příštího týdne zbrusu nové stránky.

Nestyda má rekord

13. října 2008 v 10:00 Novinky
Už ve čtvrtek 9. října vtrhl do kin nový film, jehož je Nova mediálním partnerem. Film se jmenuje Nestyda, o tomto filmu jsme vám nedávno přinesli článek. Jeho první dny v kině ale přinesli rekord. Jaký ? Tak to se dozvíte v dnešním článku, kterým začneme nový týden.

Film Nestyda, který byl natočen podle knižní předlohy Michala Viewega a režisérskou taktovkou Jana Hřebejka měl první den v kině neuvěřitelnou návštěvnost. Ze tří filmů spisovatele Viewega (Román pro ženy, Účastníci zájezdu a Nestyda) je tento nejnavštěvovanější. Dokonce jeho dosud nejlepší film Účastníci zájezdu je o několik tisíc diváků pozadu v prvním dnu.

Film navštívilo v prvním dnu 15 907 diváků. Film Účastníci zájezdu vidělo něco málo přes 9 500 tisíc. Tento skvělý film dokonce porazil i nejúspěšnější film minulého roku, kterým byli Vratné láhve, ty měli v prvním dnu návštěvnost 15 714 diváků.

Zda bude mít návštěvnost tohoto filmu stoupající nebo klesající tendenci bude záležet na divácích. Už brzy ale do kin vtrhne film další a na našem blogu se o něm už brzy dozvíte.

Comeback finišuje

12. října 2008 v 16:00 Comeback
Právě dnes, tedy v neděli 12. října končí natáčení prvního sitcomu v České republice Comeback. Ne, neděste se o svůj pravidelný čtvrteční seriál nepříjdete. Jen už je vše natočeno a zbývajíci materiál míří do střižny. Natočeno je tedy vše.

Herci teď budou mít nějakou chvíli zasloužené volno. Právě dnes se dotáčí poslední záběry. Už v pátek se oficiálně dotáčela první řada a to i ze speciálním hostem, kterým bude Marek Vašut. První řada, která se právě vysílá bude mít celkem 24 dílů. Odvysíláno jich bylo zatím 6, těšit se můžete tedy ještě na dalších 18.

Podle úspěchu se vždy rozhoduje, jak bude osud seriálu vypadat. A co se týče seriálu Comeback, ten se tvůrců, alespoň podle čísel povedl. Každý čtvrtek si jej vyhledává čím dál tím více lidí, což je dobře. Těšit se tedy do budoucna můžeme pravděpodobně i na další díly.

Už tento čtvrtek se těšte na díl s číslem sedm. Nese název Lupiči a bude to příběh o jedné nemilé návštěvě u Pacovských v obchodě.

COMEBACK KAŽDÝ ČTVRTEK VE 21:20 NA NOVĚ

42. týden

12. října 2008 v 10:00 Next week
A je tu další týden. Tentokrát se opět dozvíte něco zajímavého o tom, co uvidíte na televizní obrazovce v dalším týdnu. Bude toho docela dost a to nejen na seriálovém a filmovém poli. Pojďme se na to podívat.

Co se týče seriálů, tak se můžete těšit hlavně v úterý, to totiž začíná šestá řada seriálu Gilmorova děvčata (už brzy se můžete těšit na premiéru 7. řady) a hned po něm to bude repríza druhé řady amerického seriálu Hvězdná brána.

Premiérových filmů bude o něco více. Už v pátek se těšte na kanadský akční film Řez diamantem ve 22:35. V sobotu ve dvacet hodin to bude premiéra českého filmu Obsluhoval jsem anglického krále, o tomto filmu jsme vám přinesli informace včera. Ze soboty na neděli v 00:10 se těšte na německo-americký horor Larva. V neděli ve 12:50 je pro vás připraven německý romantický film Hotel snů: Bali.

Už zítra také uvidíte další díl pořadu Víkend, tentokrát po názvem Sečteno, podtrženo. Ve středu v 17:15 se těšte na fotbalové utkání, už brzy se na našem blogu dozvíte víc. V sobotu ve 14:05 uvede Nova záznam včerejšího závodu Nova Author Cup 2008. A na konec v neděli v 8:30 uvidíte další závod Formule 1 a sice Velkou cenu Číny.