Říjen 2008

Shrnutí měsíce - říjen 2008

31. října 2008 v 16:00 Shrnutí měsíce
Už minulý měsíc jsme si pro vás k poslednímu dni měsíce připravili takové malé shrnutí událostí a věci, co se stalo v minulém měsíci, řekli jsme si, že bysme s toho mohli udělat tradici a vždy na konci měsíce takové shrnutí udělat. To říjnové jsme si pro vás připravili do našeho posledního říjnového článku.

19. října spustila Nova velký zábavný portál Nova.cz, diváci si jej oblíbili a hledají na něm vše zajímavé o svých oblíbených programech, velkou novinkou je on-line videotéka všech pořadů a seriálu TV NOVA (sledovat zde můžete více než tisíc dílů Ulice v celé délce). Do budoucna se bude rozšiřovat archív o starší pořady.

V říjnu Nova rozjela vysílání ve vysokém rozlišení HD, diváci, kteří mají příslušný satelit a možnost vysílání sledovat na jejich televizi jsou rádi, že konečně svoje oblíbené pořady a seriály mohou sledovat ve vysoké kvalitě. U příležitosti vysílání v HD Nova rozjela také svůj třetí televizní kanál Nova sport, který se věnuje čistě sportovní tématice, novinkou je vysílání zámořské NHL či kvalifikace na Formule 1

Nova pro diváky odstartovala vysílání českých filmů, už v říjnu odvysílala Bestiáře a film Obsluhoval jsem anglického krále, každý měsíc chce mít minimálně jeden nový, těšit se můžete ještě na další dva.

Už zítra se můžete těšit na první listopadový článek, ve kterém se dozvíte, co nového pro vás Nova chystá na měsíc listopad.

Detektiv Monk je zpátky ! (200. článek)

31. října 2008 v 10:00 Novinky
Báječný detektiv Monk se vrací od poloviny listopadu na televizní obrazovky Novy. Milovníci seriálu mohou jásat, uvidí jej pětkrát týdně a to od pondělka do pátku, tedy každý všední den, jediný den, kdy jej neuvidí je pondělí 17. listopadu - Státní svátek, to Nova připravuje zcela speciální sváteční vysílání.

Máte-li rádi tento seriál určitě oceníte to, že seriál uvidíte od první řady, těšit se můžete i na první Pilotní díl seriálu. Nova seriál Můj přítel Monk, vysílala letos na jaře a to premiérovou pátou řadu, která měla 16 dílů.

Po skončení všech dílu 1. až 5. řady se Nova rozhodla koupit i řadu další, tedy šestou, ta měla premiéru ve Spojených Státech teprve v loňském roce, má také šestnáct dílů. Do budoucna se ale nemusíte bát, že příjdte i pokračování vašeho oblíbeného seriálu, už v těchto dnech se natáčejí a vysílají jednotlivé díly sedmé řady, na ty se můžete těšit na konci příštího roku opět na Nově.

MŮJ PŘÍTEL MONK - KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN OD 11. LISTOPADU NA NOVĚ

Bude mít Comeback sourozence ?

30. října 2008 v 16:00 Comeback
Ano slyšíte správně je to tak. A možná je to více než pravděpodobné. Zatím neoficiální zpráva přišla z centra vývoje, kde se na Nově vymýšlejí nové pořady a seriály. Uvažuje se totiž o tom, že se bude připravovat a vysílat dalšíí sitcom? Jaký? A co už o něm víme? Tak to se dozvíte v dnešním článku.

Už před časem si zaregistrovala televize Nova název Sousedé a bylo více než jasné, že se bude jednat o něco podobného jako na její sesterské televizi na Slovensku - televizi Markíza. Tam se tento seriál vysílal zhruba před dvěma lety, trhal rekordy a získával si více než polovinu diváků.

Připravuje Nova něco podbného? Možná ano, mělo by se totiž jednat o typický rodinný sitcom, zatím je pořad ve stádiu vývoje, bude se natáčet pilotní díl, který se předloží vedení televize, pokud jej schválí může jít do výroby.

My jsme pro vás vypátrali i jednu s postav, která by se v sitcomu mohla objevit. Onou postavou bude žena, kterou si zahraje herečka Nela Boudová, herečka má zatím podepsanou smlouvu na pilotní díl. O tom jak se vše bude vyvíjet vás budeme informovat.

Soukromé pasti - 9. díl

30. října 2008 v 10:00 Soukromé pasti
Už včera jste jste mohli vidět poslední říjnový díl cyklu Soukromé pasti, konkrétně jeho osmý díl, který měl název Ukradená spermie. Soukromé pasti se stali jedním z nejsledovanějších nových pořadů podzimní sezóny. Tento pořad si vyhledává čím dál tím více diváků. Už za týden můžete sledovat devátý díl tohoto cyklu s názvem Smím prosit o lásku? O čem tento díl bude?

Aleně je 53 let. Dcera opustila hnízdo, manžel mnohem raději než svou ženu vyhledává samotu nebo hospodu a v práci si ji šéf spletl s kolegyní, která odchází do důchodu. Alena pochopí, že se pro okolí stala neviditelnou a nepotřebnou, ale nehodlá se s tím smířit. Lekce společenského tance se stanou překvapivou lekcí pro šéfa, pro Alenino manželství i pro Alenu samotnou.

V tomto díle si zahrají hlavní role báječní herci a to Zdena Studénková a Vladimír Kratina, dalším hercem bude například hvězda filmu František je děvkař Josef Polášek. K dnešnímu dni je natočeno všech dvanáct epizod cyklu, poslední s názvem Exmanželkou snadno a rychle uvidíte 26. listopadu.

SOUKROMÉ PASTI - SMÍM PROSIT O LÁSKU? SLEDUJTE UŽ VE STŘEDU VE 20:00 NA NOVĚ

Jaké české filmy chystá Nova na listopad ? (1. část)

29. října 2008 v 16:00 Novinky
Nova spolu s filmovým kanálem Nova cinema připravuje spoustu nových filmů na měsíc listopad a vy se v našem přehledu nyní můžete podívat a vybrat si ten váš,na který se už od dnešního dne můžete těšit až ho na obrazovce uvidíte.

V sobotu pravidelně po pořadu Volejte Novu můžete sledovat staré české filmy pro pamětníky, jaké to budou v listopadu ?
1. 11. - TŘI CHLAPI V CHALUPĚ
8. 11. - TŘI CHLAPI NA CESTÁCH
15. 11. - MRAVNOST NADE VŠE
22. 11. - NEBE A DUDY

V pátek ve 20:00 můžete v průběhu měsíce listopadu sledovat české filmy dva.
31. 10. - VRCHNÍ, PRCHNI
21. 11. - JAK BÁSNÍCI NEZTRÁCEJÍ NADĚJI

Dnes jste se mohli podívat na to, co uvidíte v sobotu po pořadu Volejte Novu a v pátek večer. Už na příště pro vás chstáme přehled filmů, které Nova uvede v sobotu odpoledne a v neděli večer na kanálu Nova cinema. V měsíci listopadu také uvede jeden premiérový český film. Jaký? Tak to se dozvíte už brzy na našem blogu.

Neviňátka končí !

29. října 2008 v 10:00 Novinky
Nadpis a celý dnešní první článek možná někoho nepotěší, ale bohužel je to tak. Pořad, který se objevil na televizní obrazovce teprve nedávno už po několika dílech končí. Proč končí? Kdy? A co vyplní místo ve vysílacím čase po něm? Tak to se dozvíte v dnešním článku.

Pořad Neviňátka aneb Upřímnost na zabití se na televizní obrazovce v neděli v podvečer moc dlouho neudržel. Už po deseti dílech se zastavilo natáčení a celá výroba pořadu. Moderátorka Pavlína Wolfová je zklamaná, že se pořad neujmul. Proč končí? Důvodů je hned několik, tím hlavním je velmi nízká sledovanost, kterou Nova netoleruje.

I když v programu pořad ještě pořád je, poslední díl, ten desátý, můžete sledovat v neděli 9. listopadu. Od další neděle 16. listopadu už jej v programu nenajdete, místo mezi Odpoledními televizními novinami a pořadem Rady ptáka Loskutáka bude vyplňovat repríza čtvrté řady amerického komediálního seriálu Dva a půl chlapa.

Nova ale nemusí mít obavy, jedná se totiž jen o jeden pořad, který na Nově končí. Ostatní projekty, které začaly v září mají výbornou sledovanost, to svědčí o tom, že se divákům líbí. Seriály jako Comeback, Kriminálka Anděl nebo Soukromé pasti lámou rekordy.

Nova cinema rozjela reklamní kampaň!

28. října 2008 v 16:00 Nova Cinema
Filmový kanál Nova cinema právě v těchto dnech spouští novou reklamní kampaň, kterou chce upoutat ještě více divaků k obrazovkám. Možná jste si ji všimli i vy! Kde se tedy vyskytuje a jak si vede ve sledovanosti Nova cinema? Tak to se dozvíte v dnešním článku.

Pokud jste z hlavního města Prahy nebo z Brna a jezdíte dopravními prostředky po nějaké frekventované ulici možná jste si mohli všimnout velkých billboardů, které se vyskytují na všech různých místech.

Reklama se objevuje i na speciální digitální tabuly, které jsou nainstalovány v centrech některých měst a kde jsou většinou promítány reklamní záležitosti. Nova cinema si tímto krokem chce upevnit pozici nejsledovanějšího filmového kanálu v Česku.

Nova cinema se stává pomalu televizí, která nevysílá jen seriály, zařazuje mnohdy i opravdové filmové lahůdky a začíná pravidelně vysílat české filmy (po celý listopad kriminální filmy vždy v neděli večer).

Kriminálka Anděl - 10. díl

28. října 2008 v 10:00 Kriminálka Anděl
Už včera jste mohli na televizních obrazovkách sledovat devátý díl kriminálního seriálu Kriminálka Anděl. Tento díl si opět získal dobrou sledovanost a zařadil se na první místo ve sledovanosti za pondělí. Tento seriál je také jedním z nejúspěšnějším dosavadním seriálem. Na co se ale můžetě těšit za týden v prvním listopadovém díle? Tak to se dozvíte v dnešním článku.

Desátý díl nese název Loupež, o čem bude? Při loupeži na venkovské poště je zabit policista. je to citlivá záležitost, proto je povolána pražská kriminálka, aby případ vyšetřila. Spolupráce s místními policisty ale vázne, protože ti jsou, jako ostatně celé městečko, přesvědčení, že loupežnou vraždu spáchal už jednou odsouzený David Sýkora, kterého nedávno pustili z vězení. Vyšetřování ale ukáže, že šlo o léčku, kterou na něj někdo nastražil...

Už za týden můžete sledovat jedenáctý díl s názvem Manželský kosočtverec a máte se opět na co těšit.

KRIMINÁLKA ANDĚL - LOUPĚŽ UŽ V PONDĚLÍ VE 20:00 NA NOVĚ

Pozor! Mění se nedělní prime-time

27. října 2008 v 16:00 Novinky
Už tuto neděli se diváci a příznivci Formule 1 mohou těšit na její poslední závod. Tentokrát to bude Velká cena Brazílie. Diváci Novy nebudou o tento závod ochuzeni a nabídne jim jej v přímém přenosu. Protože se závod jede v Jižní Americe, kde je změna času o několik hodin, diváci závod uvidí v podvečerních hodinách.

To si ale nese jisté oběti, které? Jak se tedy změní nedělní program? V 17:00 zůstavají tradiční Odpolední televizní noviny, hned po nich v 17:30 se můžete těšit na studio Formule 1 a v 18:00 tu bude celý závod. Televizní noviny tentokrát nezačnou přesně v 19:30, ale posunou se až na 19:45, mění se i vysílací čas Pojišťovny štěstí, její start je naplánován na 20:20, po ní následují ještě Střepiny v 21:35.

Díky závodu, ale příjdete o nějaké pořady, které se přesovají na další týden. Neuvidíte tedy pořady Neviňátka, Rady ptáka Loskutáka a Občanské judo, které se vysílají pravidelně před Televizními novinami. Večer pak po Střepinách neuvidíte talkshow Mr. GS, místo něj tu bude další díl seriálu Ztraceni.

FORMULE 1 POSLEDNÍ ZÁVOD - VC BRAZÍLIE V NEDĚLI V 17:30 NA NOVĚ

Novinky na našem blogu

27. října 2008 v 10:00 Novinky
Dnes nám začal nový týden a hned v jeho prvním článku bychom vám chtěli oznámit, co vše nového chystáme do nového měsíce listopadu, na jaké články se můžete těšit a jaké novinky nás čekají.

První novinkou jsou zbrusu nové dvě rubriky. Tou první bude rubrika - Internet, zde budou od tohoto dne vkládány všechny články týkající se internetu a webových stránek tn.cz a nova.cz. Budete-li si tedy nějaký článek na tuto tématiku znovu přečíst nemusíte už dlouho hledat.

Druhou rubrikou bude zbrusu nová rubrika s názvem Osobnosti - do této rubriky se budeme snažit pravidelně každý týden vkládat jednu osobnost, o které se myslíme, že je pevně spjata s televizí Nova, hned první postavou, kterou vám představíme bude Petr Rychlý.

No a další novinkou je to, že vám už v listopadu budeme přinášet aktuální informace o tom, co televize Nova chystá na Vánoce a co se připravuje na jaro 2009. Takže se máte určitě na co těšit.

Už brzy... na www.televizenova.blog.cz

Budou zahraniční seriály na webu Novy ?

26. října 2008 v 16:00 Internet
Minulou neděli, tedy přesně před týdnem, spustila televize Nova svůj nový zábavný portál - Nova.cz na něm už několik dní nabízí svoje pořady a seriály, včetně cyklu Soukromé pastí zdarma v on-line archivu ve vysoké kvalitě.

Divákům se tento krok Novy líbí a jsou většinou s přehráváním spokojeni, jen jim chybí některé pořady, které Nova vysílá. Už v pátek ale byli doplňeny publicistické pořady Na vlastní oči a Občanské judo. Připravuje se také doplnění archivu o pořady Víkend nebo Střepiny.

Do budoucna ale Nova připravuje také projekt, který v České republice námá obdoby a to, že bude přehrávat jednotlivé díly zahraničních seriálů na internetu. Už v těchto dnech Nova jedná se zahraničními televizemi o práva na internetové vysílání.

A na jaké seriály bychom se mohli těšit ? Byli by to seriály jako Dr. House, Kriminálka Miami, Las Vegas a New York a nebo veleúspěšný seriál Ztraceni. Zda se dočkáme i seriálu Kobra 11, ze sousedního Německa je zatím ve hvězdách.

44. týden

26. října 2008 v 10:00 Next week
Říjen utekl opět jako voda a už je tu další měsíc, tuto sobotu nám začíná nový měsíc listopad. A jak je zvykem na neděli opět pro vás máme přehled toho, co se bude dít na televizním obrazovce v průběhu celého týdne včetně prvního listopadového víkendu.

Ze seriálů se můžete těšit, už v pátek na reprízu amerického kriminálního seriálu Kriminálka New York, jedná se o reprízu první řady. V neděli se pak těšte na reprzu ruskéo animovaného seriálu Jen počkej, zajíci, o němž jsme vám již psali.

Co s týče filmů máme pro vás na dnešní týden čtyři premiéry. Tím prvním filmem bude americký akční film, uvidíte jej v pátek v 21:55, jmenuje se Elektra. Druhým filmem bude americká komedie s názvem Křupan, uvidíte ji v sobotu v 10:05. Večer ve 20:00 sledujte premiérový megafilm akčního filmu USA Stealth: Přísně tajné mise. Po tomto filmu se pak těšte na americký thriller Proroctví z temnot, ve 22:30.

Už zítra ale můžete také sledovat pořad Víkend, tentokrát na téma Do nebíčka, do peklíčka. Už v neděli se také pojede poslední závod Formule 1, bližší informace se už brzy dozvíte na našem blogu.

Legenda se vrací !

25. října 2008 v 16:00 Novinky
Už za několik málo dnů, přesněji za týden se na obrazovku televize Nova vrátí legenda animovaných seriálů pro děti. Už podle obrázku, který tento článek doplňuje jistě tušite, že seriál je ruský seriál Jen počkej, zajíci!

Typický ruský seriál je v dnešní době už legendou, natočen byl už v roce 1969, postupně se dotáčelo několik dílů a to až do roku 1986. Později pak byli některé nové díly natočeny v letech 1993 a v roce 2004.

Na Nově tento seriál budete moci vidět už od příštího týdne vždy v neděli v 7:45. Seriál už byl na obrazovkách Novy mnohokrát reprízován a to nejen samostatně, ale také v rámci ranního vysílání Snídaně s Novou.

Každý si ale tuto legendu určitě nenechá ujít, protože tento seriál je právě seriálem, na kterém vyrůstala spousta malých dětí.

JEN POČKEJ, ZAJÍCI! OD 2. LISTOPADU KAŽDOU NEDĚLI

Bude na Nově seznamka ?

25. října 2008 v 10:00 Novinky
Často vás informujeme o tom, že si televize Nova zaregistrovala nějaké nové názvy nebo nějaké nové projekty. Dnes se v našem prvním víkendovém článku dozvíte něco více o novém připravovaném projektu, který se jmenuej Druhá šance.

Už před časem jsme vám na našem blogu prozradili, že si Nova zaregistrovala několik názvů. Jedním z nich byl i název Druhá šance. Do dnešního dne nebylo ještě úplně jasné, o jaký projekt by se mohlo jednat, dnes už leccos víme a proto vám to můžeme prozradit.

Podle některých předpokladů by se pořad Druhá šance mohl zabývat vztahy. Tedy měla by to být nějaká show podobná seznamce. O jaký typ pořadu by se přesně jednalo není jisté, protože celý projekt musí být schválen vedením televize. Zda se bude jednat o nějakou podobnost s pořadem Milionový pár zatím nevíme.

Přesto už na některých místech budou zanedlouho probíhat castingy, kde se mohou svobodní lidé přihlásit. Nova ale včas o všem vydá tiskovou zprávu a vy se to už brzy dozvíte na našem blogu.

Filmy vládnou Novou

24. října 2008 v 16:00 Novinky
České filmy, které se na obrazovce Novy objevují čím dál tím častěji má Nova rozehráty na všech stranách, nejen, že je vysílá na obrazovce, ale také vydává nová DVD a připravuje kinopremiéry. Co se tedy teď děje ve světě filmů ? A jak se bude filmová situace vyvíjet do budoucna ?

Už v září a říjnu jste mohli na obrazovce sledovat filmy: Obsluhoval jsem anglického krále a Bestiář, těšit se však ještě tento rok můžete na filmy: Svatba na bitevním poli a Občan Havel. Už toto pondělí také na DVD vyšel film Taková normální rodinka, jehož televizní premiéra bude příští rok. Stejně tak už to příští pondělí výjde film další a sice František je děvkař.

Do kin téměř před dvěma týdny vstoupil film Nestyda s Jiřím Macháčkem, který láme rekrody, ze necelé dva týdny má přes 180 tisíc návštěvníků a tím se dostal na pozici jednoho z nejlepších filmů letošního roku. Už ke konci měsíce do kina vstoupí další film - Vy nám taky, šéfe, o kterém vám na našem blogu přineseme ještě nové informace.

Žaloba kvůli reklamě v Televizních novinách

24. října 2008 v 10:00 Novinky
Letos v květnu spustila televize Nova nový zpravodajský portál tn.cz, na něm jsou pravidelně aktualizovány informace a zprávy o všem, co se kde děje. Pravidelně jsou lidé informovány o tomto portálu v pořadu Televizní noviny. některým lidem se tento postup nelíbí a velice kvůli tomu kritizují televizi Nova.

Podobně se to nelíbilo Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), která na televizi Nova podala žaloubu kvůli tomu, že v pořadu Televizní noviny dělá každodenně reklamu na tuto stránu. Nova se tímto problémem začala více zabývat a proto se před časem rozhodla, že tuto reklamu bude dělat v menší míře.

Přesto se to RRTV nelíbilo a tak se rozhodla v žalobě poračovat. Včera ale Rada pro televizní a rozhlasové vysílání žalobu stáhla a celé správní řízení ukončila. Majitelé licence - CET 21 mohou být rádi.

Nova se už k této situaci mnohokrát vyjádřila, už od první chvíle ale tvrdila, že to není problém a že jejich kroky nejsou protiprávní.

Novinky v Ordinaci !

23. října 2008 v 16:00 Ordinace v růžové zahradě
V poslední době se velice množí informace o novinkách v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Mnoho herců bude odcházet a někdo dokonce i příjde, v našem přehledu se nyní dozvíte některé zajímavosti a novinky, co vás čeká v následujících měsících na obrazovkách.

Aleš Čížek (Ladislav Potměšil) má očividně zdravotní problémy, dá tedy výpověď jak v nemocnici, tak v Ordinaci, zanedlouho, ale své nemoci podlehne. Další, koho čeká smrt bude představitel inženýra Hackena, toho hraje Martin Trnavský - jeho postava se dostane do velkých problémů a proto už zhruba na přelomu roku, seriál opustí.

Do seriálu, jak jsme vás před časem informovali přibude nová doktorka, tu si zahraje známá česká herečka Milena Steinmasslová. Zajímavostí bude také to, že představitelka sestřičky Veroniky Adéla Gondíková ze seriálu neodchází, ba naopak její postava dostane více prostoru, odchází sice z pozice vrchní sestry z nemocnice, ale její působení v Kamenici bude větší.

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2, KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK NA NOVĚ

Soukromé pasti - 8. díl

23. října 2008 v 10:00 Soukromé pasti
Již včera jste mohli vidět sedmý díl cyklu Soukromé pasti. V poslední době se o tomto cyklu velmi píše a to z mnoha důvodů. Jedním z nich je příliš silná témata, která by nemusela být vhodná ve vysílacím čase před desátou hodinou, Nova ale říká, že všechny příběhy jsou reálné a tudíš vysílatelné v osm hodin. Už za týden můžete sledovat 8. díl, ten nese název Ukradená spermie. O čem bude ?

Třicetiletá Kristýna se snaží otěhotnět se svým přítelem Markem, ale nedaří se. Kristýna je embryoložka, k umělému oplodnění přistupuje věcně, zatímco Marek, na jehož straně je problém, se cítí čím dál poníženěji. Protože jeho touha po dítěti není zdaleka tak silná, řeší nepříjemnou situaci rozchodem s Kristýnou.

Ta se nemůže smířit se ztrátou naděje na dítě s Markem, a tak se několik měsíců poté rozhodne použít embryo, které bylo zmraženo ještě před rozchodem. Marek se stane obětí novodobé formy "znásilnění" - žena, se kterou už nechce žít, čeká jeho dítě, aniž on by se podílel na početí.

V tomto díle si hlavní role zahráli: Klára Issová, Anna Polívková, Dana Syslová nebo Bořivoj Navrátil.

SLEDUJTE SOUKROMÉ PASTI - UKRADENÁ SPERMIE UŽ VE STŘEDU NA NOVĚ

České filmy na Nově

22. října 2008 v 16:00 Novinky
Na televizní obrazovce Novy se v listopadu budou více objevovat české filmy. Nebudou se objevovat jen v sobotu odpoledne ale i více. Minulou sobotu jste mohli na obrazovce sledovat film Půl domu bez ženicha a už tuto sobotu to bude film Tankový prapor.

Už první listopadovou sobotu místo těchto filmů začne česká pentalogie o básnících. 1. listopadu to bude český film Jak svět příchází o básníky, o týden později potom Jak básníci přicházejí o iluze, dále Jak básníkům chutná život, Konec básníků v Čechách a Jak básníci neztrácejí naději.

České filmy, budete ale moci vidět i na obrazovkách v pátek a sice v hlavním vysílacím čase ve 20:00. Celou sérii filmů začne 31. října film Zdeňka Svěráka Vrchní, prchni.

Kriminální české filmy je možno vidět nově i na druhém kanálu Novy - Nova cinema. Už tuto neděli jste mohli vidět detektivní příběh Na kolejích čeká vrah a o týden pozdějí to bude film Jeden z nich je vrah a první listopadovou neděli pak uvidíte detektivku s názvem Vím, že si vrah.

Lubomír Lipský v seriálu Ulice

22. října 2008 v 10:00 Ulice
Už za někoklik málo dní vstoupí do seriálu televize Nova Ulice zbrusu nová rodina, ta se začne od prvních listopadových dní v Ulici zabydlovat. Už na začátku televizní sezóny jsme vám tuto rodinu představili (stačí jen navštívit naši rubriku Ulice).

Novou postavou v seriálu Ulice bude Boris Nekonečný. Fanoušci seriálu, kteří už vědí, jak se jmenují nové postavy si určitě říkají, že tuto postavu už známe ? Ale pozor, jméno Boris Nekonečný se bude v seriálu objevovat dvakrát. Proč ?

Boris Nekonečný bude zároveň malý chlapec, kterého jsme vám představili a zároveň to bude také seriálový deděček rodiny Nekonečných se stejným jménem. Vztah tedy mezi Borisem a Borisem bude děděček a vnuk.

Dědečka Borise Nekonečného si zahraje jeden z nejlepších českých herců 70. a 80. let Lubomír Lipský, který si zahrál například roli v seriálu Novy - Hospoda. Herec se na natáčení moc těší a doufá, že diváci na něj také.

SERIÁL ULICE KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN V 18:30 NA NOVĚ