Ulice: 1000. díl (2. díl)

20. září 2008 v 10:00 |  Ulice

Začal víkend a my jsme si pro vás milí čtenáři připravili jedno velké překvapení a to Víkend se seriálem Ulice. Během celého víkendu vám ve třech článcích prozradíme zajímavosti o seriálu Ulice. Těšit se tedy můžete na pokračování našeho článku o zajímavostech z Ulice a dále se můžete těšit na to, co uvidíte v dalších dílech Ulice. Takže jdeme na to.
Televizní seriál Ulice vysílá více než 3 roky, za tu dobu se spotřebovalo neuvěřitelné množství materiálu, no posuďte sami. Do seriálových domáctností se připravilo 2400 snídaní stejný počet i večeří a počet obědů čítal 1900. Dále se spotřebovalo 13500 rohlíků a 3600 chlebíčků.
Vypilo se 1400 litrů pomerančového džusu. Náhrad za alkoholické nápoje se spotřebovalo také dost. Rybízového džusu, což slouží jako náhrada za červené víno se spotřebovalo 1400 litrů. Jablečného džusu, který slouží jako náhrada za bílé víno se spotřebovalo 1740 litrů. Počet litrů broskovového čaje, který slouží jako náhrada za whisky bylo 240.
V seriálu se vystřídalo neuvěřitelných 30 paruk. Pro seriálové kadeřnictví bylo připraveno více než 820 účesů všech druhů. Nejvíce stříhaným hercem se stal Václav Svoboda, představitel Lumíra Nykla - celkem 65x.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama