Tisková konference k Nova sport

10. září 2008 v 10:00 |  Nova Sport

Televize Nova včera představila definitivně pro všechny novináře událost, která se opět zapíše, podobně jako u Nova cinema, do dějin TV NOVA. Hodlá totiž přetransformovat stávající sportovní kanál Galaxie sport na kanál Nova sport.

Nova na své tiskové konferenci o této události upřesnila ale také vyvrátila nějaká fakta, která se o ni psali před konferencí. V následujícím článku vám tedy prozradíme vše podstatné, včetně některých programových lahůdek.

V sobotu 4. října se jedna z hlavních událostí roku stane. Počínaje tímto dnem se logo Galaxie sport už na televizní obrazovce neobjeví. Změní se kompletní logo a to naváže i na novou grafickou úpravu včetně nových znělek. Potvrdila se i informace, že tento kanál bude definitivěn vysílat ve formátu 16:9 a to až na nějaké menší vyjímky, jako jsou pořady s vlastní tvroby. Co se týče vysílání ve vysokém rozlišení HD, tak se Nova k této informaci vyjádřila tak, že se s tímto procesem počítá až v příštím roce.

A na co se můžete těšit z programové nabídky na Nova sport ? Těšit se můžete na 150 přenosů americké NHL včetně studiových pořadů, 190 zápasů anglické Premier League, 10 turnajů serie ATP Masters, přímé přenosy Grand Prix Formule 1 včetně tréninků i kvalifikací, sportovní fanoušci se tedy mají na co těšit.

Pokračování příště... už brzy na www.televizenova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama