Soukromé pasti - 4. díl

25. září 2008 v 10:00 |  Soukromé pasti

Včera ve dvacet hodin jste mohli na Nově vidět 3. díl cyklu Sokuromé pasti s názvem Jiná láska. Tento díl si získal opět nádhernou sledovanost. Díl, který se připravuje na další týden tedy na 1. říjen bude opravdu stát za to a vy byste si ho neměli za žádnou cenu nechat ujít.
4. díl nese název DNA jako důkaz a jedná se o opravdový silný příběh. Celý příběh začíná tím, že se Kateřina stěhuje do rodiny Viktora. Nemá to ale jednoduché, Viktor se totiž dozvídá, že jehoho otec má leukémii. On ho chce zachránit a to tím, že bu chce darovat kostní dřeň. Jeho matce se to ale nezdá a on pořád neví z jakého důvodu.
Viktor se dozvídá, že jeho otec není vlastně vůbec jeho otcem. Viktora ale zajímá to, kdo je vlastě jeho pravým otcem. Při pátráni po svém biologickém otci se dozvídá spoustu pravd a je z toho značně znepokojený.
Když Kateřina vidí, jak vlastně probíhá samotné zjišťování pravdy a krutá realita rozhodne se, že Viktorovi neřekne, že jeho dítě, které s ním právě čeká není jeho. A možná je to dobře, dítě je mnohem důležitější než okolnosti jeho početí. Celý příběh na konec končí happyendem.
SOUKROMÉ PASTI - DNA JAKO DŮKAZ VE STŘEDU NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama