Soukromé pasti - 2. díl

11. září 2008 v 10:00 |  Soukromé pasti

Včera jste poprvé mohli vidět ve 20 hodin na obrazovkách TV NOVA zbrusu nový cyklus hraných českých filmů Soukromé pasti. Jak jsme vám slíbili, vždy druhý den po jeho odvysílání vám přineseme stručný popis následujícího dílu, který nese název Fajn brigáda. Dnes se tedy dozvíte obsah dílu, který uvidíte za týden 17. září.
Celý druhý příběh pojednává o ambiciózní studentce Žanetě. Žaneta má za sebou opravdu těžký život a to nejen ten rodinný, je z malého města a dopracovala se k tomu, že bude studovat práva. Jenže peníze na studia se hledají jen velmi obtížne. Jednoho dne ale dostane nabídku, aby dělala něco jako společnici - za peníze. A ona protože jejím cílem je nejen vytudovat školu, ale také se postarat o svoje sourozence, nabídku dělat společnici příjme.
Společnici ale dělá jen pod podmínkou, že až celou vysokou školu vystuduje, tak s tímto řemeslem přestane a bude žít normální život. Je však možné, aby ji minulost v jejim budoucím životě nedostihla ? Tak na to se můžete těšit za týden.
Hlavní role si zahráli ostřílená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Sandra Nováková, další postavou ve filmu bude její kolega z už zmiňovaného seriálu a sice Jiří Langmajer. V dalších rolích se představí i skvělí herci, jako jsou Igor Chmela, Zuzana Bydžovská nebo Bob Klepl.
SOUKROMÉ PASTI - FAJN BRIGÁDA UŽ VE STŘEDU VE 20:00 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ssseako@seznam.czl ssseako@seznam.czl | E-mail | 15. září 2008 v 13:49 | Reagovat

super blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama