Soukromé pasti - 1. díl

4. září 2008 v 10:00 | Luna |  Soukromé pasti

Už za týden ve středu se poprvé na televizní obrazovce obejví nový projekt, který na TV NOVA nemá obdoby. Cyklus kratších televizních filmů, nebo také inscenací bude nabízet téměř všechny důležitá témata, která probíhají mezi lidmi a obsahovat bude také téměř všechny známé české významné herce.
V dnešním prvním díle se podíváme, na co se můžete podívat hned za týden v prvním televizním filmu, který nese název Něžný vetřelec. Hlavní roli si ve filmu zahraje Táňa Vilhelmová a Lukáš Vaculík v dalších rolích si zahrají třeba Libuše Šafránková nebo Stanislava Jachnická. A o čem film bude ?
Třicetiletá Karolína konečně získala práci, o které snila, do cesty se jí ale připletla nečekaná situace a to její těhotenctví a ona neví co má dělat. Karolína se po rozhovoru s matkou dozví, že kdyby se mohla tehdy její matka svobodně rozvodnout ona by asi neexistovala. Pro jejího ženatého přítele to je ale výzva a možnost jak začít od znova. Karolínin přítel se odhodlal k tomu, že se rozvede a zda si Karolína dítě nechá je jen na ní.
Příště se dozvíte podrobnosti o dalším díle, který nese název Fajn Brigáda, o čem film bude najdete za týden na tomto blogu.
Sledujte první díl cyklu SOUKROMÉ PASTI OD 10. ZÁŘÍ NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama