Sledovanost raketově stoupla !

5. září 2008 v 10:00 | zirafka666 |  Novinky

Kritika poslední prázdninové týdny šla především na TV NOVA a to nejen kvůli programu, ale hlavně kvůli sledovanosti. Propadla se totiž kvůli nižšímu počtu publika u obrazovek na historické minimum 29 %. Všichni netrpělivě čekali zda se s toho Nova vzpamatuje a stalo se tak, od 1. září nasadila nové programy a ihned se vrátila téměř do starých čísel.
Raketový vzestup sledovanosti, tak se dá řící postup z týdne minulého na týden nový. 34 % - takovou měla Nova sledovanost v posledním prázdninovém týdnu. Nyní se průměrná denní sledovanost pravidelně pohybuje přes 40 %. Jak si ale vedli novinky, které zatím odvysílala Nova a jak návraty. V první části se dnes dozvíte jak si vedly Kriminálka Anděl, Ordinace v růžové zahradě a Ulice.
Kriminálka Anděl měla v pondělí 1. září sledovanost opravdu vysokou a to v obouch skupinách. Šéfové Novy mohou být spokojení, vede si dobře. Ve skupině 15-54 podle servru tn.cz si vedla dobře, sledovalo ji 54,59 % to je 1,1 milionu diváků, ve skupině 15+ ji sledovalo 52,51 %, což je 1,9 milionu diváků, tedy téměř u hranice dvou milionů.
Ordinace v růžové zahradě měla start také dobrý ve skupině 15-54 podle tn.cz ji sledovalo 52,61 %, což je 1,1 milionů diváků a ve skupině 15+ je to celkem 48 % - to je více než 1,88 milionů divaků.
Dobře si vede i denní seriál Ulice, který i přes konkurenční zpravodajství sleduje v průměru 54 %, což je více než milion diváků. Dalším hodně sledovaným pořadem jsou Televizní noviny, které pravidelně sleduje více než dva miliony divaků, což odpovídá 64 %.
Příští týden se dozvíte sledovanost novinek Comeback a Pojišťovna štěstí a podíváme se také, zda si tyto seriály udrží sledovanost i v příštím týdnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | Web | 5. září 2008 v 11:05 | Reagovat

Awooj! Máš super blog! Nechceš se mrknout na můj? Můžeš ohodnotit i články, budu jen ráda... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama