Shrnutí měsíce - září 2008

30. září 2008 v 16:00 |  Shrnutí měsíce

Dnes, tedy 30. září nám nadešel poslední den v měsíci září. My jsme se tímto dnem rozhdoli se vrátit na začátek měsíce a celý si jej projet ještě jednou. Dozvíte se tedy, co se Nově v tomto měsíci povedlo a jak dopadl začátek nové televizní sezóny.

Hned na začátek musíme podotknout, že sledovanost za měsíc září se zvýšila o 6% od čísel, která se objevila poslední prázdninové dny. S nástupem nových televizních pořadů a seriálů se Nova dostala opět na svoje čísla. Pojďme si představit jednotlivé seriály a pořady.

Začneme nekonečným seriál Ulice, ten si vede ve své 4. sezóně náramně. Sleduje ji kolem 45% diváků, což je opravdu dobrý výsledek. Stejně tak tomu je i u pondělní Kriminálky Anděl, která dosahuje neuvěřitelných čísel, v kategorii 15+ se dotýká hranic dvou milionů. Úterní a čtvrteční pokračování Ordinace v růžové zahradě trhá i po více než 200 dílech rekordy. Dobře se zapsali i středeční Soukromé pasti, které hodně překvapili a konkurenci poráží také bulvární pořad Přísně tajné. První český sitcom Comeback je jedním z nejsledovanějších pořadů, dosahuje výsledky až 48% diváků. Posledním seriálem je seriál Pojišťovna štěstí, která dosahuje každou neděli více než 50% diváků, čímž se stává nejsledovanějším seriálem Novy.

Nova může být pro letošní sezónu spokojená, podařilo se ji oslovit diváka a dokonce trhá rekordy ve sledovanosti, ve které je top v Česku. Zítra se můžete těšit na článek, v nemž vám prozradíme, co Nova plánuje na měsíc říjen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama