Priority Novy na letošní a příští rok

4. září 2008 v 16:00 | Lucík |  Novinky

Televize Nova se před časem vyjádřila k tomu, jaké cíle jsou pro ni prioritní a kterým směrem by se chtěla na jednotlivé roky zaobírat. My vám tedy představíme ty cíle, které připravuje na letoší zbytek roku a které připravuje na příští rok.
Letošní rok je pro TV NOVA ve znamení internetu. Už v květnu spustila nový zpravodajský portál TN.CZ, který si podle jejich slov vede celkem slušně. Už na podzim za několik málo týdnů se na svět dostane úplně nová podoba stránky NOVA.CZ včetně jednotlivých stránek, které informují o pořadech a seriálech Novy. Tímto krokem by chtěla završit práci na internetové sféře, kterou by tímto krokem pro zatím chtěla ve velké míře ukončit. Nevylučuje ale, že by se k ní ještě postupem času někdy vrátila. Pravděpodobnost je možná v horizontu několika let.
Příští rok tedy hned od ledna 2009 by se chtěla pustit do dalších velkých projektů, které mají dohromady jedno velké téma a to vlastní síť televizních kanálů. Tedy po bok Novy a Novy cinema se postupně připojí už na podzim Nova sport. Tím ale Nova nechce toto postupné rozšiřování rodinných kanálů přerušit. Ba naopak, chce jej rozšířit o další možná tématické kanály. Zda se dočkáme nějakého nového a převratného kanálu hned ze začátku roku nevíme, jisté je že nový kanál bude představen nejpozději do konce příštího roku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama