Příjemný začátek

1. září 2008 v 10:00
Všichni, co se alespoň trochu zajímají o vysílání TV NOVA netrpělivě čekali na dnešní den, ano všichni jsme se dočkali je 1. září. Pro děti a studenty školou povinné, to není příliš optimistická zpráva, ale pro ty, co mají rády pořady Novy ano.
Počínaje dneškem se na televizní obrazovky dostávají nové pořady, začíná nová televizní sezóna, Nova se dostává do poslední fáze 14. roku jejího vysílání a my věříme, že program, který si pro nás na letošek připravila potěší snad každého.
Tolik různorodých pořadů, pro každou generaci něco, pro každý věk by se tu také mělo něco najít a stálice zůstávají také. My vám přejeme za náš blog, aby jste sledovali od dnešního dne vše zajímavé, co Nova nabídne spolu s našim blogem.
Do budoucna pro vás chystáme spoutsu novinek a spoustu článků a doufáme, že to budeme spolu s povinostmi, které od září začínají stíhat. Aktuálně vám opět budeme přinášet to nejzajímavější o Nově. Dozvíte se vše o novém filmu, který vstupuje do kin a také českých filmech, které uvidíte na podzim. A na které herce se můžete těšit ve filmech ze zahraničí ? Pokračovat budeme i našim seriálem o tom jak se dělá seriál.
Těšte se tedy na spoustu nových článku na www.televizenova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama