Pravda o Tereze Brodkské

16. září 2008 v 10:00 |  Ulice

Mezi prvními články jsme vám přinesli článek o Tereze Brodské, která hraje v seriálu Ulice hlavní roli Barbory Jordánové. Psali jsme, že tato postava od nové sezóny odchází. Tato informace byla ale z části mylná. Dnes se dozvíte, co je pravda o jejím odchodu ze seriálu a co ne.
Odejde Tereza Brodská ze seriálu ? Všechny bulvární média se k tomu naplno hlásila a tuto zprávu jsme zveřejnili i my. Nyní je ale vše jinak. Máme zaručené informace od nejvyššího člověka, generálního ředitele Petra Dvořáka. Jak to tedy je ?
Bára Jordánová ze seriálu neodchází, myslíme tím tedy to, že neodchází z celého seriálu. V seriálu bude dále hrát. Už zanedlouho ale její postava Bára Jordánová vezme práci daleko od domova a tam se také přestěhuje. Tudíž nějakou dobu se s ní nebudeme moci setkat. Takže informace o tom, že odchází není úplně tak přesná.
Tereza Brodská hraje v seriálu od jejího začátku (v září 2005). Během natáčení se vyskytli také komplikace a to v podobě bolesti zad s toho důvodu ji musela zaskočit herečka Veronika Žilková, teď na nějaký čas opustí svůj rodný dům a odstěhuje se do zahraničí za prací.
SLEDUJTE SERIÁL ULICE KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN V 18:30 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jméno Jméno | 16. září 2008 v 12:54 | Reagovat

Dotaz na zakladatele tohoto blogu:

Co budete dělat s pravopisnými chybami a překlepy, které se vyskytují v 99,9% textů vašeho blogu? Předem děkuji za odpověď.

2 Magda Magda | 16. září 2008 v 16:27 | Reagovat

Stejně jsem se ptala cca před 14 dny, je to fakt děsné! Odpověď dosud žádná, zlepšení pravopisu už vůbec ne. Chudák čeština!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama