Nový film vstupuje zanedlouho do kina

1. září 2008 v 16:00 |  Novinky
Už v říjnu vstupuje do kin zbrusu nový film, koproducentem se stane opět TV NOVA. A motiv filmu bude už po několikáté podle knihy známého českého spisovatele, který se zasloužil už o několik filmů, Michaela Viewegha.
Film vstupuje do kin přesně 9. října 2008, naleznete jej podle názvu Nestyda. Film je natočen podle úspěšné knihy, která obsahuje několik povídek a podle toho je také nazvaná, film je natočen na motiv knihy Povídky o manželství a sexu, kterou Viewegh napsal v roce 1999.
Režisérem celého projektu nebude Filip Renč, který si úspěšně zarežíroval Román pro ženy ani Jiří Vejdělek, který točil Účastníky zájezdu, ale legenda českého filmu poslední doby Jan Hřebejk, ten se zasloužil o další dva filmy pro TV NOVA a sice Medvídek a U mě dobrý. Režisér tento film pojal velcie lehce a podle jeho slov se bude točit velice těžce.
Hlavní role se ve filmu zahraje dvojce pánu Jiří Macháček a Pavel Liška, spolu s nimi to budou herecké legendy jako Emília Vášáryová, Nina Divíšková nebo Pavel Landovský..
Zajímavostí je také reklamní plakát celého filmu, je totiž nesmírně jednoduchý. Je celý růžový a obsahuje pouze název filmu a přes celý plakát následují tři jména Viewegh, Macháček a Hřebejk. Není to ale finální plkát, který bude dělat promo do kin.
Nezapomeňte tedy jít do kin na nový český film už 9. října
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama