Novinky o připravovaném webu

12. září 2008 v 10:00 |  Internet

Před časem jsme vám přinesli nějaké zajímavosti o novém připravovaném portálu o TV NOVA. Nova.cz se bude měnit a připravovat spoustu novinek pro svoje diváky. Podle generálního ředitele CME se máme také těšit na jedno velké překvapení. Jaké ? Tak to vše už dnes v našem článku.

Když se podíváte na stránky TV NOVA, tak přece jen tu něco chybí. Více informací o svých pořadech. Podobně jako třeba má nyní seriál Ulice, tak takhle by měli vypadat všechny stránky o všech nejsledovanějších a nejoblíbenějších pořadech a seriálech Novy. Připravuje tedy nejen stránky o Ordinaci a Pojišťovně, ale také o pořadech Víkend a Mr. GS.

Velkou novinkou a velkým překvapením je spuštění nového videocentra, tedy něco jako novácký youtube. Zde budou moci uživatelé vkládat svá videa podobně jako na nějaké zahraniční servery. Jak moc s tím bude Nova úspěšná a jak moc se jí to podaří ? Nova má výhodu, že zde mezi videa bude vkládat také svoje videa ze zákulisí natáčení určitých svých pořadů.

Celá proměna by měla být provedena do konce tohoto roku, počítá se že by se nový portál měl objevit někdy v říjnu nebo nejpozději v listopadu. Podle informací Novy se máme na co těšit a včas nás o tomto kroku bude jako vždy informovat, jak na portálu tn.cz, tak na nova.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama