Novinky o Galaxie sport (Nova sport)

5. září 2008 v 16:00 |  Nova Sport

Diváci a nadšenci sportovních kanálů mohou jásat, Nova potvrdila nějaké novinky v programové nabídce na sportovním kanálu Galaxie sport. Prozrazeno je také více o tom, jak bude probíhat přijmenování na Nova sport. Více se dozvíte v dnešním článku.

Přejmenování kanálu Galaxie sport se už nezadržitelně blíží, celý ceremoniál proběhne už za 25 dní, tedy 1. října 2008. Proč se Nova rozhdola o toto přejmenování ? Důvod už je jistý, na začátku se uvádělo, že kvůli nějaké významné události, ta se nyní dostala na povrch. 4. října 2008 bude v pražské O2 aréně probíhat utkání severoamerické NHL mezi New Yorkem Rangers a Tampou Bay Lightning a Nova sport bude mít exkluzivní práva na vysílání, včetně vysílání ve formátu 16:9, který byl také potvrzen.

Ještě před tím si ale na začátek nové sezóny - na září připravil kanál Galaxie sport fotbalové zápasy. Vysílat se totiž bude 15 přímích přenosů 4., 5. a 6. kola Premier League. Navíc tento měsíc Galaxie sport přinese i tři duely francouzské Ligue 1 a kvalifikaci na Mistrovství Evropy jednadvacítek Česká republika - Ukrajina.

Více informací, jak pro slovenské, tak pro české novináře přinese Nova na tiskové konferenci, která se uskuteční příští úterý, tedy 9. září v hotelu Internacional. Tam se novináři dozví vše podstatné a konečně rozluští otázníky nad tím, jestli bude Nova sport vysílat v HD kvalitě a na jaké nové sportovní novinky se můžeme těšit. My vám na našem blogu přinesem aktuální reportáž o všem, co se na této tiskové konferenci projednávalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama