Nova si zaregistrovala nové názvy

27. září 2008 v 16:00 |  Novinky

Společnost CET 21, která vlastní i televizi Nova, Nova cinema a Nova sport si nedávno zaregistrovala názvy svých pořadů, ty by se mohli a nemuseli objevit brzy na televizní obrazovce. V dnešním článku vám prozradíme na co se Nova výrazně připravuje.
Oním pořadem, kterým je jedním s priorit pro Novu je pořad o přestavování bytu. Ano čtete správně, Nova se chytla zahraničních pořadů a rozhodla se, že do svého vysílání chce také nějaký stavitelský pořad. Inspirovat se může například ve vedlejším Německu, kde se vysílá pořad o přestavbách už několik let.
Nova se rozhodla, že si pro svůj pořad zaregistruje několik typů názvů a které projdou vedením televize, ty se pak opravdu objeví na obrazovce. Pro tento typ pořadu má Nova celkem tři názvy a to Stavba povolena, Dům snů a Mr. Byt.
Nova zatím nereaguje na to, co se bude vysílat a kdy se bude vysílat. Doufáme tedy, že se pořad objeví už brzy. Nejdříve se ale objeví na podzim.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 27. září 2008 v 17:32 | Reagovat

Pořad o přestavování bytu? To je vtip? Na co se inspirovat v Německu, stačí přepnout třeba na Primu, kde běží pořad Jak se staví sen, zase chce Nova něco kopírovat? Už ni jinýho neumí, naposledy to tak bylo s pořadem Přísně tajné, je to totální hovadina a napodobenina Topstar.

2 petr petr | E-mail | 27. září 2008 v 17:51 | Reagovat

neee,fakt ,tak to je ůžo takový pořad mi tu chybí......a že to dávaj na primě či čt.nevadí hlavně že to bude mit i naše bezkonkurenčně nejtrapnější tv nova

3 člověk člověk | 28. září 2008 v 11:29 | Reagovat

Opravte si:

(pořady)by se mohli a nemuseli * ...mohly a nemusely...

Vynechat Oním...

...kterým je jedním s priorit... * ...který je jednou z ...

prozradíme na... * prozradíme, na...

... názvy a to... * ... názvy, a to...

Poslední větu připojit k předchozí a změnit takto:

...brzy, nejdříve však na podzim.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama