Kriminálka Anděl - 6. díl

30. září 2008 v 10:00 |  Kriminálka Anděl

Včera jste mohli vidět ve dvacet hodin již pátý díl krimiseriálu Kriminálka Anděl s názvem Smrtelný žert, který dosáhl na první příčku sledovanosti v pondělním prime-time. Dnes vám opět krátce přineseme souhrn dílu, který uvidíte za týden tedy 6. října. 6. díl nese název Úmyslné nehody. A o čem tento díl je ?
Na okraji města je nalezeno tělo dívky sražené při autonehodě. Ambiciózní Julie pracovala v právnické firmě a udržovala vztahy s více muži. Policisté se zaměří na tři z nich. Mladíka Hájka, s nímž chodila, podnikatele Roháče, jenž ji vydržoval a lokálního politika Petráka, u něhož byla zaměstnaná. Kdo se tedy stane jejim vrahem ?
Seriál Kriminálka Anděl je seriál, který Nova převzala ze slovenské televize Markíza. Velká kritika se nesla na Novu za to, že tento seriál okopírovala z Markízy. Přitom něco podobného se přece děje na všech televízích. Téměř padesát procent všech pořadů a seriálů je převzato z jiné země. Například pořad 112 - v ohrožení života je natočen podle originálu Coops. A tak by jsme mohli pokračovat i dál... Převzání pořadů funguje i naopak, televize Markáza například převzala námět na Ordinaci v růžové zahradě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 člověk člověk | 30. září 2008 v 16:18 | Reagovat

Jaká kritika?

Klidně mohli koupit jen vysílací práva na slovenský seriál "Mesto tieňov", podle jehož formátu je natočena "Kriminálka Anděl". Ušetřili by a pro ty, kteří nerozumí slovensky, by přidali na teletext jen české skryté titulky.

Místo toho se však rozhodli natočit českou verzi. Oslovili proto stejnou společnost, která vyrábí pro Markízu "Mesto tieňov" a nechali vytvořit český remake. Milí autoři blogu je vám to jasné?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama