Jak si vedl čtvrteční Comeback ?

6. září 2008 v 16:00 | Hruuška |  Comeback

Ve čtvrtek 4. září ve 21:20 mohli diváci TV NOVA sledovat první díl nového sitcomu Comeback. I když názory na tento první díl byli rozporuplné diváky to přesto neodradilo a získal si dobrou sledovanost s tím, že porazilo premiérové formáty na konkurenčních stanicích. Jak si teda vedl první díl Comebacku ? Co uvíte v druhém díle ? A co se děje v zákulisí ? To vše dnes v našem článku.
Úvodní díl si nenachalo ujít v divácké skupině 15-54 podle tn.cz 46,54 %, což odpovídá 877 tisíc diváků. Co se týče skupiny 15+ tak si jej nenechalo ujít 35,92 % divaků, to se rovna 1,18 milionů diváků. Na první premiérový díl je to podle TV NOVA pěkný výsledek a jak se sledovanost bude vyvýjet ? To si z Novy nikdo nehodlá odhadnout.
A co uvidíte v dalším díle, který poběží na Nově příští týden ? Díl se jmenuje Gott ex machina, hlavním problémem celého dílu bude nedostatek pěněz, který trápí Tomáše a jak svůj problém vyřeší, nejdříve pomocí splátkového kalendáře, pak ale příjde pomoc a celý incident se obejde i bez dluhů. Sledujte druhý díl už příští týden ve čtvrtek.
Seriál bude mít celkem 24 dílů, právě v tuto dobu se píše posledních 8 dílů. Připraveno je také vše na dotočení dalších nových dílů. Podle našeho blogu je seriál povedený, první díly jsou natočeny s lehčím humorem, ale od třetího dílu se máte na co těšit. Tenhle díl je zlomový a zábavnost začne výrazně stoupat. Zajímavostí je také to, že ihned po odvysílání můžete seriál a jednotlivé díly shlédnout na tn.cz. Těšte se tedy na další díly první českého sitcomu - Comeback.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama