Filmové magazíny na Nova cinema

15. září 2008 v 10:00 |  Nova Cinema

Nova cinema je prostě filmová televize, která vysílá i úspěšné seriály, které se proslavily po celém světě. Dnes se ale dozvíte o nových magazínech, které Nova cinema do svýho programu zařazuje, máte se na co těšit bude jich totiž hodně.
Už od pondělí 21. září si pro vás Nova cinema nachystal nový zpravodajský pořad o novinkach v zahraničním šoubyznisu s názvem Scéna. O den později si pak připravila druhý nový pořad a to pod názvem 10 nej...z Hollywoodu
Pokračovat samozřejmě budou i další pořady jako je pořad: Hvězdy červeného koberce, Za stříbrnýcm plátnem, V září reflektorů a Hollywoodský zpravodaj.
Ve čtvrtek 25. září Nova cinema nachystala druhý díl pořadu o českém filmovém průmyslu s názvem Hvězdný reportér. Poprvé jste tento pořad mohli vidět o prázdniných, u příležitost Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.
V sobotu a v neděli se pak můžete v odpoledních hodinách podívat na všechny pořady ještě jendou a sice v repríze. Těšte se na vaše filmové magazíny na Nova cinema.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama