Do Ordinace příjde nová postava !

26. září 2008 v 10:00 |  Ordinace v růžové zahradě

Už dlouho jsme tu na našem blogu neměli žádnou novinku o seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tento dramatický seriál, který Nova vysílá už čtvrtým rokem si drží stále báječnou sledovanost (50% diváků, což odpovídá téměř 2 milionům diváku starších patnácti let). Nyní jej obohatí jedna známá herečka, která si v seriálu zahraje lékařku.
Seriálovou postavou bude doktorka Lenka Šamberková, kterou si zahraje Milena Steinmasslová. Postava doktorky přijíždí z Francie, jako bývalá milenka ředitele nemocnice Eduarda Valšíka, to samozřejmě bude velice vadit doktorce Páleníkové, která s Eduardem žije.
Doktorka Šemberková tedy velice zkomplikuje vztah Běly a Eduarda, jak celý příběh dopadne. Milena Steinmasslová do seriálu nastoupila už nyní, právě v těchto dnech bude natáčet díly, které diváci uvidí až na podzim. Poprvé se na televizní obrazovce objeví v 70. díle, který Nova uvede 27. listopadu ve 20 hodin.
ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 člověk člověk | 26. září 2008 v 10:15 | Reagovat

Opravte si:

Z 1. věty druhého odstavce vypusťte "známá herečka", jelikož toto slovní spojení bylo již použito v poslední větě 1. odstavce. Dále nahraďte ... tu si zahraje * kterou si zahraje.

teyd * tedy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama