Dharma A Gregh

11. září 2008 v 16:00 |  Nova Cinema

Filmový kanál Nova cinema si pro vás připravil do hlavního vysílacího času zbrusu nový sitcom. Tento typický americký sitcom pochází z roku 1997, na televizní obrazovce se udržel celých 5 let až jednou 30. dubna 2002 po 119. epizodách celý seriál skončil.
Kanál Nova cinema přinese tento seriál celý, první díl můžete na televizní obrazovce sledovat už za nedlouho a to konkrétně 20. září ve 22 hodin. Repríza pak bude nasazena druhý den ve 13 hodin. A o čem vlastně celý seriál je ?
Hlavní zápletka se točí kolem zmíněncýh postav Dharmy a Grega. Ona pochází z hipísácké rodiny a její muž je její pravý protiklad, pochází totiž z přísně konzervativní rodiny, která je také tak trochu snobská. Toto spojení přinese do jejich rodiny až mnoho trapasů, které ale vždy skončí dobře, protože jak se říká protikaldy se přitahují a i Greg s Dharmou si k sobě najdou vždy cestu.
Seriál mohli diváci vidět na americké stanici ABC, kde se úspěšně vysílala. Hlavní role si v seriálu zahráli Jenna Elfman a Thomas Gibson.
DHARMA A GREG OD 20. ZAŘÍ NA NOVA CINEMA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama