Další český film se právě natáčí

6. září 2008 v 10:00 | ♥klajuška♥ |  Novinky

Právě v těchto dnech se natáčí další film, kterým je koproducentem TV NOVA. A jedná se překvapivě opět o zahraniční produkci. Před časem jsme vám představovali nový film - Případ nevěrné Klary, který se natáčí v česko-italské koprodukci. Nyní se připravuje další, koprodukce se přesouvá trochu severněji.
Film, který se právě natáčí se jmenuje OPERACE DUNAJ a je natočen v polsko-české koprodukci. Celý film natáčí polský režisér, supervizi nad tímto filmem má ale znamenitý český režisér Jiří Menzel, který se zasloužil o jeden film pro Novu, ano jedná se o film Obsluhoval jsem anglického krále (televizní premiéra letos na podzim).
Herecké obsazení filmu je více než pestré, role v tomto filmu se chopily opravdoví mistři svého řemesla. České legendy budou napříkald Rudolf Hrušínský nebo Bolek Polívka, další hvězdou bude i Jaroslav Dušek, hvězd českého, ale i polského filmu tu bude ale více.
Film pojednává o tom, co se dělo v Česku před více než 40 lety, tedy 21. srpna 1968 o tomto osudovém okamžiku v jedné oblasti česka bude pojednávat tento film, který vstoupí do kin právě 41 let od této chvíle. Premiéra je naplánováná symbolicky na 21. srpna 2009. Tak neváhejte a přijďte na tento film do kina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama