Comeback: 1. český sitcom

17. září 2008 v 10:00 |  Comeback

Na našem blogu už jste se dozvěděli vše podstatné o novém českém sitcmu Comeback, který televize Nova vysílá od 4. září. V dnešním článku se ale podíváme na tento seriál očima lidí, kteří tomu asi nejvíce rozumí. Jako první bude jedna z nejznámějších filmových kritiček u nás v České republice a tou druhou skupinou budou lidé, kteří se vyjádřili v anketě na jednom serveru, který je podle nás objektivní a dobře hodnotící.
Nejprve se jdeme podívat na hodnocení redaktorky a kritičky, která se zabývá filmem, seriálem a kompletně celou televizí už několik let. Onou kritičkou je Mirka Spáčilová, která se o seriálu Comeback vyjádřila, jako o sitcomu, který má leccos společného z americkým Krok za krokem nebo britským sitcomem Moje rodina. Do seriálu vstupují vtipní herci, kteří jsou obohaceny vtipnými a údernými dialogy. Rozložení herců je udělané dobře stejně tak jako postupná gradace děje, která bude probíhat díl od dílu. Mirka Spáčilová dává tomuto seriálu celkem 80 procent, což je výsledek velmi dobrý ne-li příjmo báječný.
Podíváme-li se na druhou stranu, tedy na vyjádření lidí v anketě musíme uznat, že pohled na tento seriál se zdá býti trochu pesimističtější a to z mnoha důvodů. Celý sitcom není kvalitně udělaný i když se vlastně mnoho lidí nevyjádřilo z jakého důvodu to tak je, tudíž nemůžeme hledat problém. Spoustu lidí ale tento seriál nadchl a oblíbili si hlavně hlavního představitele Martina Dejdara, který ztvárňuje Ozzáka. V této anketě seriál dostal 50 procent, což je středně dobrý výsledek, který se může postupně změnit.
COMEBACK KAŽDÝ ČTVRTEK VE 21:20 NA NOVĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jméno Jméno | 17. září 2008 v 10:28 | Reagovat

Comeback se mi nelíbí!!! Měli by ho zrušit.

2 člověk člověk | 17. září 2008 v 11:02 | Reagovat

Pokud jste neviděli "výcuc" z 1.-3. řady seriálu "Ztraceni", můžete jej sledovat v TV archivu. Konkrétně zde:

www.nova.cz/Nova/videoarchive/playlist.wvx?145036

Uvedené video má částečně pozměněný závěr.

Porovnejte s originálem, který je dostupný zde:

www.youtube.com/watch?v=QIuXZ37GQIs

3 člověk člověk | 17. září 2008 v 16:42 | Reagovat

Souhlas s 1. komentářem.

Zrušte "Kambek" a vysílejte CSI o 30 minut dříve, tak jako před "kambekizací".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama