Co bude nového v Ulici ?

20. září 2008 v 16:00 |  Ulice

Seriál Ulice vysílá každý všední den a to dokonce dvakrát. Nejdříve v repríze druhou řadu z let 2006/2007 a řadu čtvrtou - premiérovou. V této řadě se pořád něco děje a tak tomu bude i v dalších dílech. V tomto článku vám prozradíme, na co se můžete těšit během několika dní ve vašem oblíbeném seriálu.
Nyklovi - U rodiny Nyklů se pořád něco děje. Míla má velké starosti z firmou, přestavba Království hraček je v plném proudu, buduje se a staví se a to se lidem z Ulice rozhdoně líbit nebude. Když Vilma Nyklová zapomene na Mílovi narozeniny, snadno se s toho na konec vylže. Spolu s Lumírem mu koupí dárek - starožitné hodinky. Lumír plánuje útok na Světlanu. Využivá teenagera, kterého nasadí do jejího podniku, aby hrál na automatech, onen chlapec ho ale prozradí. Světlana nakonec nad Lumírem bravurně vyhraje.
Mirek a Ema - Situace v dětském domově není příliš růžová. Proč ? Mirek odjíždí z dětského domova k jeho otci. To se ale nelíbí Emě, které má svého bratra ráda a nechce, aby od něj byla tak daleko a aby on nebyl s ní. Ještě více se tedy uzavírá do sebe a nekomunikuje vůbec s okolím.
Olda - Olda se definitivně rozhodl, že odejde z bytu. Zařídit ale musí ještě spoutsu věcí, mimo domluvy z panem Peškem tu zbývá mnohem těžší úkol a to setkat se s Jitkou, což není ani pro jednu stranu jednoduché.
Pokračování příště... už brzy na www.televizenova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama