Aktuálně: Co uvidíte v dnešním Volejte Novu ? (8)

20. září 2008 v 8:30 |  Aktuálně

Týden je opět pryč a s tím i sobota. Dnes se v tomto článku opět dozvíte něco o tom, na co se můžete těšit v pořadu Volejte Novu, který dnes uvidíte na Nově ve dvanáct hodin. Pořadem dnes provede zkušená moderátorka pořadu Neviňátka Pavlína Wolfová. A co se dnes dozvíte ?
Seriál Doktor House je světoznámý americký seriál, jeho popularita je i v České republice a to nejen díky skvělému herci, který tuto postavu ztvárňuje ale také kvůli dabingu. V dnešní reportáži se tedy podíváte na to, kdo propůjčil hlas známému doktorovi a co si o něm myslí.
V další reportáži se podíváte na to, co si připravila pro svoje diváky filmová stanice Nova cinema, bude toho opravdu spousta, jak jsme vám již představovali. Největším hitem je pořad Hvězdný reportér, který diváci uvidí vždy ve čtvrtek.
Bude to také pohled na následující díl cyklu Soukromé pasti, podíváte se na názor odborníka, který tomuto žánru opravdu rozumí. Nebude chybět ani upoutávka na druhou řadu seriálu Ordinace v růžové zahradě.
Dál se těšte na filmové ukázky, tentokrát z filmů Hitch: Lék pro moderního muže a film Jeho fotr je lotr. Nechybět ale nebudou ani vaše telefonické dotazy a tipovací soutěž o dárkový balíček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama