Aktuálně: Co uvidíte v dnešním Volejte Novu ? (7)

13. září 2008 v 8:30 |  Aktuálně

Opět po týdnu je tu další vydání článku Co uvidíte v dnešním Volejte Novu a jak už název napovídá prozradíme vám na co se můžete dnes ve dvanáct hodin těšit na obrazovkách Novy v tomto pořadu.
Velká reportáž tu bude o megafilmu, který se hodí na zářijové dny. První reportáž bude o velkofilmu World Trade Center, který popisuje příběh dvou záchranářů, kteří byli zasipáni suťí při teroristickém útoku na obchodní centrum ve Spojených Státech, který se stal 11. září 2001. tento katastrofický film podle skutečné události je jedním z nejlepších katastrofických velkofilmů poslední doby.
Další velkou reportáž si pro vás ve Volejte Novu připravili o novém televizním kanálu Nova sport, který se na svět vyklube 4. září. Přinese aktuální reportáž s Tiskové konference a dozvíte se více o tom, na co se na tomto kanálu můžete těšit za zajímavosti.
Volejte Novu také přinese rozhovor s některými herci, kteří si zahráli v cyklu hraných filmů Soukromé pasti. No a budou tu také ukázky ze seriálů Ulice, kdy se podíváte na vztah Miriam Hejlové a Vlastimila Peška a seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde se podávte jak si vede doktorka Magda Tárová.
Nebudou ovšem chybět ani vaše telefonické dotazy a přehled sledovanosti týdenních pořadů. Výherce dárkového balíčku a triček tu samozřejmě bude také. Tak se těšte.
VOLEJTE NOVU - DNES VE 12 HODIN NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama