Aktuálně: Co uvidíte v dnešním Volejte Novu ? (6)

6. září 2008 v 8:30 | Veronica x) |  Aktuálně

Týden se s týden sešel a je tu další vydání pořadu Volejte Novu. Na co se tedy dnes ve 12 hodin můžete těšit. Bude toho opravdu hodně, Nova vám v dnešním vydání představí další novinky, které začínají tento týden, ale i už zajeté projekty.
Ve velké reportáži se dozvíte vše podstatné o pořadu Pavlíny Wolfové Neviňátka, aneb upřímnost na zabití, který Nova poprvé odvysílá tuto neděli. Pavlína vám prozradí, jak se jí na tomto pořadu spolupracuje a jaký má vztah k dětem, také se podíváte do zákulisí, tedy na studio, jak jej narhl architekt Michael Klang, představí se vám také v premiéře znělka.
Reportéři pořadu Volejte Novu vám také přblíží nový cyklus krátkých filmů Soukromé pasti, které začínají tuto středu filmem, o kterém jsme na našem blogu již psali. Hned po tomto filmu se můžete podívat na nový bulvární magazín, který uvadí Sagvan Tofi s Jitkou Kocurovou, představí vám nové studio v podobě baru a také znělku a logo tohoto pořadu.
Režisér seriálu Jiří Adamec vám představí novou 4. řadu seriálu Pojišťovna štěstí, co se v ní zajímavého odehraje, a možná nakousne něco o stavu Jiřiny Jiráskové.
Zavítáme také do seriálu Comeback, uvidíte upoutávku na další díl. Do sitcomu přijde na návštěvu jedna významná osoba, která a jak na to bude reagovat Ozzák ?
VOLEJTE NOVU DNES VE 12:00 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama