40/2008

21. září 2008 v 10:00 |  Next week

Týden je opět pryč a my vám nyní v tomto článku prozradíme vše podstatné o tom, na co se můžete těšit v dalším týdnu. Je to týden v kterém nám začíná kalendářní podzim, an co se ale můžete těšit na televizní obrazovce ?
Na seriálové scéně se příští týden stane jen jedna věc a to repríza páté řady amerikcého kriminálního seriálu Kriminálka Las Vegas, před seriálem Ulice jej můžete sledovat od 24. září. Premiérovou řadu můžete sledovat ve čtvrtek po seriálu Comeback.
A co vám naservíruje Nova mezi filmy ? V noci ze sobotu na neděli se můžete těšit na americko-německý film Traffic: Nadvláda gangů v 0:05. V sobotu odpoledne pak můžete sledovat premiérový francouzský film Yawakasi: Sedm samurajů 21. století v 14:45. A posledním premiérovým filmem je americký krimifilm Slepá důvěra, uvidíte jej v noci z neděli na pondělí v 0:10.
A co ostatní, na co se můžete těšit ? V pondělí, tedy zítra uvede Nova další díl poařdu Víkend, tentokrát pod názvem Black and White - dozvíte se například jak se dělají barvy, nebo jak se žije albínům. V sobotu ve 20:00 Nova uvede speciální pořad, který moderuje Leoš Mareš s názvem X-MIX, kde se představí finalisté X-Faktoru. V pátek 26. září si nenechte ujít jubilejní 1000. díl seriálu Ulice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama