37/2008

7. září 2008 v 10:00 | → mEGgy |  Next week

Je tu opět neděle a s tím to, na co jste vždy zvyklý - přehled premiérových pořadů, seriálů a filmů, na které se můžete těšit v týdnu s číslem 37. Tak pojĎme se do toho vrhnout, není toho tolik, jako minulý týden, ale věříme, že si i přesto vyberete.
Už ve středu 10. září startuje nový cyklus krátkých filmů s hvězdami s názvem SOUKROMÉ PASTI uvidíte jej ve 20:00. V pátek se pak můžete těšit na reprízu 4. řady seriálu GILMOROVA DĚVČATA a reprízu první řady seriálu HVĚZDNÁ BRÁNA. Na sobotu je pak nachystán americký dokumentární seriál KRÁLOVSTVÍ SURIKAT, vysílá se v 6:15 a o chvíli později v 7:10 začíná animovaný seriál MYŠÁK STUART LITTLE.
Z filmů tu tento týden máme 3 premiéry. Jako první se můžete dívat v sobotu časně ráno na americký film ZLATÉ OKOVY v 0:45. V sobotu ve 20 hodin tu pak bude legendární katastrofický film podle skutečné události WORLD TRADE CENTER a hned po něm koprodukční sci-fi film RETROGRADE ve 22:40.
Z dalších novinek, co si pro vás Nova nachystala musíme zmínit nový bulvární magazín, který najdete pod názvem PŘÍSNĚ TAJNÉ a uvidíte jej vždy ve středu po Soukromých pastech. No a poslední novinkou je další závod Formule 1, tentokrát se jedná o VELKOU CENU ITÁLIE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama