Září 2008

Shrnutí měsíce - září 2008

30. září 2008 v 16:00 Shrnutí měsíce

Dnes, tedy 30. září nám nadešel poslední den v měsíci září. My jsme se tímto dnem rozhdoli se vrátit na začátek měsíce a celý si jej projet ještě jednou. Dozvíte se tedy, co se Nově v tomto měsíci povedlo a jak dopadl začátek nové televizní sezóny.

Hned na začátek musíme podotknout, že sledovanost za měsíc září se zvýšila o 6% od čísel, která se objevila poslední prázdninové dny. S nástupem nových televizních pořadů a seriálů se Nova dostala opět na svoje čísla. Pojďme si představit jednotlivé seriály a pořady.

Začneme nekonečným seriál Ulice, ten si vede ve své 4. sezóně náramně. Sleduje ji kolem 45% diváků, což je opravdu dobrý výsledek. Stejně tak tomu je i u pondělní Kriminálky Anděl, která dosahuje neuvěřitelných čísel, v kategorii 15+ se dotýká hranic dvou milionů. Úterní a čtvrteční pokračování Ordinace v růžové zahradě trhá i po více než 200 dílech rekordy. Dobře se zapsali i středeční Soukromé pasti, které hodně překvapili a konkurenci poráží také bulvární pořad Přísně tajné. První český sitcom Comeback je jedním z nejsledovanějších pořadů, dosahuje výsledky až 48% diváků. Posledním seriálem je seriál Pojišťovna štěstí, která dosahuje každou neděli více než 50% diváků, čímž se stává nejsledovanějším seriálem Novy.

Nova může být pro letošní sezónu spokojená, podařilo se ji oslovit diváka a dokonce trhá rekordy ve sledovanosti, ve které je top v Česku. Zítra se můžete těšit na článek, v nemž vám prozradíme, co Nova plánuje na měsíc říjen.

Kriminálka Anděl - 6. díl

30. září 2008 v 10:00 Kriminálka Anděl

Včera jste mohli vidět ve dvacet hodin již pátý díl krimiseriálu Kriminálka Anděl s názvem Smrtelný žert, který dosáhl na první příčku sledovanosti v pondělním prime-time. Dnes vám opět krátce přineseme souhrn dílu, který uvidíte za týden tedy 6. října. 6. díl nese název Úmyslné nehody. A o čem tento díl je ?
Na okraji města je nalezeno tělo dívky sražené při autonehodě. Ambiciózní Julie pracovala v právnické firmě a udržovala vztahy s více muži. Policisté se zaměří na tři z nich. Mladíka Hájka, s nímž chodila, podnikatele Roháče, jenž ji vydržoval a lokálního politika Petráka, u něhož byla zaměstnaná. Kdo se tedy stane jejim vrahem ?
Seriál Kriminálka Anděl je seriál, který Nova převzala ze slovenské televize Markíza. Velká kritika se nesla na Novu za to, že tento seriál okopírovala z Markízy. Přitom něco podobného se přece děje na všech televízích. Téměř padesát procent všech pořadů a seriálů je převzato z jiné země. Například pořad 112 - v ohrožení života je natočen podle originálu Coops. A tak by jsme mohli pokračovat i dál... Převzání pořadů funguje i naopak, televize Markáza například převzala námět na Ordinaci v růžové zahradě.

Nova označuje pořady logem HD

29. září 2008 v 16:00 Novinky

Už několik dní označuje naše největší komerční televize - televize Nova svoje pořady, které vyrábí ve vysokém rozlišení HD právě tímto logem. Nova už od této středy spouští svoje vysílání ve vysokém rozlišení, ty pořady, které jsou vysílány se v pravém dolním rohu označují logem. Signál ve vysokém rozlišení se bude šířit prostředníctvím kabelu, IPTV a pomocí přechodného zemského digitálního multiplexu 4. Zkušební vysílání Nova zkoušela už v minulém roce, to ale brzy skončilo. Nyní se rozhodla, že vysílat bude nepřetržitě. Postupně přidá i kanál Nova sport HD. A na které poařdy se můžete těšit ve vysokém rozlišení ? Kromě toho, že k televizoru, který má funkci HD si můžete koupit zařízení k přehrávání tzv. Blue-ray disků, což jsou disky, které mají na sobě film v HD kvalitě, Nova chystá i svoje pořady a seriály. Určitě největším lákadlem ke sledování bude hlavní zpravodajská relace - Televizní noviny. Ze seriálů to bude například hit nedělního prime time Pojišťovna štěstí, který byl v Česku vůbec první seriál natočen v této kavlitě. Už zítra proběhne Tisková konference a náš blog vás bude informovat.

UDÁLOST PŘÍŠTÍHO ROKU: TALKSHOW LEOŠE MAREŠE

29. září 2008 v 10:00 Novinky

Konečně ! Fanoušci jednoho z nejelepších moderátorů v České republice Leoše Mareše jásají. Televizní a rozhlasový moderátor v těchto dnech připravuje spolu s televizí Nova jeho vlastní talkshow. Na rozhdnutí o tom, že se Leošova show objeví na obrazovce se čekalo několik let. Leoš Mareš se nechal přemlouvat ke své show už od doby, kdy moderoval třetí řadu pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Nyní se to Nově povedlo a vedení Novy spolu s Leošem jen čekají na to, jak celý projekt dopadne. Projekt je zatím ve stádiu příprava podle našich informací by se tato talkshow měla stát jedním s hitů příštího podzimu. Nova se rozhdola, že Leoš Mareš se na nadcházející sezónu stane opět její tváří. Už dlouho se uvažovalo o tom, jaký pořad bude od září po boku hitparády Eso moderovat. Nyní je tajemství prozrazeno. Jak si Leoš s tímto soustem poradí, tak na to si budeme muset ještě nějaký čas počkat. Televize všechny informace o nové televizní sezóně, která začne na podzim zatím tutlá. Neprozradí ze strategických důvodů ani schéma na jaro.

40/2008

28. září 2008 v 16:00 Next week

Týden je opět pryč a tradičně vám v neděli představíme nabídku toho, co uvidíte v příštím týdnu na obrazovkách televize Nova. To nejzajímavější jsme si pro vás vybrali a uspořádali do našeho posledního článku tohoto týdne.
Ze seriálové nabídky tu máme tři. V úterý 30. září začne premiéra druhé řady seriálu Zákon a pořádek: Zločinné úmysli, den poté můžete sledovat reprízu třinácté řady populárního lékařského seriálu Pohotovost a na sobotu ráno si pro vás Nova nachystala premiérový animovaný seriál z roku 2008 s názvem Senzační Spiderman.
Mezi filmy to pak jsou americký krimifilm Hřích, na ten se můžete těšit v útěrý ve 22:45. V sobotu v hlavním vysílacím čase ve 20:40 uvidíte premiéru českého filmu Bestiář, o tomto filmu vám na našem blogu ještě přineseme článek. Posledním filmem bude německý romantický film z roku 2004 s názvem Hotel snů: Thajsko, ten uvidíte v neděli ve 12:55.
A na co se můžete těšit dále, už zítra Nova po Kriminálce Anděl uvede pořad Víkend, tentokrát pod názvem Sliby chyby. V sobotu od 17:45 pak Nova společně s Nova sport uvede hokejový zápas NHL, tímto zápasem také začíná nová stanice Nova sport.

Nova cinema připravuje nové seriály

28. září 2008 v 10:00 Nova Cinema

Druhá stanice hlavní Novy - Nova cinema se pomalu mění, po změně znělek, grafiky a samozřejmě i nového loga se nyní vrhla na celé scháma a program. Vymýšlí novinky a připravuje spoustu nových filmů a seriálů.
Už tento čtvrtek uvedla první původní pořad Nova cinema - Hvězdný reportér a to s úspěchem. Moderátor vyspovídal několik známých hvězd a přestavil ty nejnovější filmy, jak v kinech tak napříkald i na DVD. Součástí pořadu bude jeden hlavní rozhovor s hvězdou.
Už tento týden si pro diváky představila také další novinku a to český film. Ten se poprvé na tomto kanálu objevil. Nova cinema slibuje, že české filmy budou a to pravidelně, minimálně se můžeme těšit na jeden týdně.
Do budoucna připravuje dva nové seriály a to Lékařské záhady - jedná se o skvělý lékařský seriál, který s úspěchem vysílala i Nova. Dalším seriálem je seriál s poměrně jednoduchým názvem Ed. Nova cinema uvede premiérovou 4. řadu.

Nova si zaregistrovala nové názvy

27. září 2008 v 16:00 Novinky

Společnost CET 21, která vlastní i televizi Nova, Nova cinema a Nova sport si nedávno zaregistrovala názvy svých pořadů, ty by se mohli a nemuseli objevit brzy na televizní obrazovce. V dnešním článku vám prozradíme na co se Nova výrazně připravuje.
Oním pořadem, kterým je jedním s priorit pro Novu je pořad o přestavování bytu. Ano čtete správně, Nova se chytla zahraničních pořadů a rozhodla se, že do svého vysílání chce také nějaký stavitelský pořad. Inspirovat se může například ve vedlejším Německu, kde se vysílá pořad o přestavbách už několik let.
Nova se rozhodla, že si pro svůj pořad zaregistruje několik typů názvů a které projdou vedením televize, ty se pak opravdu objeví na obrazovce. Pro tento typ pořadu má Nova celkem tři názvy a to Stavba povolena, Dům snů a Mr. Byt.
Nova zatím nereaguje na to, co se bude vysílat a kdy se bude vysílat. Doufáme tedy, že se pořad objeví už brzy. Nejdříve se ale objeví na podzim.

Nova bude vysílat v HD !

27. září 2008 v 10:00 Novinky

Příznivci televize Nova, kterým nestační vysílání ve formátu SD (tedy formátu, ve kterém nova vysílá nyní i na satelitu) se mají už brzy na co těšit. Nova se totiž jako první v České republice stane stanicí, která bude vysílat ve formátu HD, tedy ve vysokém rozlišení.
Nova uzavřela dohodu a podepsala smlouvu se společností Trade and Technology, která tento kanál bude zařazovat už brzy do své nabídky. NOVA HD se oficiálně představí, jak pro diváky, tak pro novináře v úterý 30. září a to v hotelu Ambasador v Praze.
Vysílání v této kvalite je u nás v České republice poměrně novinkou, ale například ve Spojených státech je to úplně samozřejmé a téměř všechny pořady jsou v tomto formátu (1080 i) vysílány. Jedním s pořadů, které se budou odbavovat ve vysokém rozlišení je pořad - Televizní noviny.
NOVA HD nebude jediným kanálem. Již brzy se přidají další konkurenční stanice. Nova také slibuje, že už brzy nasadí po bok NOVA HD také kanál NOVA SPORT HD, takže se můžete těšit na vaše oblíbené sportovní disciplíny v lepší kvalitě.
Na našem blogu vás o NOVA HD budeme informovat v příštím týdnu a to po tiskové konferenci v úterý, článek tedy můžete čekat ve středu nebo ve čtvrtek.

Babicovy dobroty - NOVINKA

26. září 2008 v 16:00 Sezóna 2008/2009

Ano vidíte správně. I když už jsme si snad všichni mysleli, že Nova s novinkami, které si připravila na letošní podzim končí, objevil se tu ještě jeden pořad, který bude Nova od října vysílat. Když jste viděli podzimní schéma, které jsme vám na začátku září představili, tento pořad tam byl zaznamenán, to jsme ale ještě o tomto pořadu nic nevěděli. Nyní v tuto dobu už o pořadu leccos víme a můžeme vám to tím pádem prozradit. Pořad se jmenuje Babicovy dobroty a vy se na něj můžete těšit každou sobotu před pořadem Koření.
Jak už název napovídá pořad bude pojednávat o vaření. Žádný pořad o vaření z původní tvorby se na Nově už pěknou řádku let neobjevil, naposledy to byl pořad My rádi jíme, který uváděla známá trojce Jiřina Bohdalová, Karel Šíp a Josef Alois Náhlovský.
Celým pořadem o vaření bude provázet známý kuchař Jiří Babica, který je proslulý svými internetovými kuchařkami. Ten bude spolu s kamerou bude obcházet jednotlivá česká a moravská města v nichž bude pochytávat nejzajímavější recepty lidí, které vám pak samozřejmě představí.
Nenechte si tedy ujít pořad BABICOVY DOBROTY OD SOBOTY 11. ŘÍJNA V 17:50 NA NOVĚ

Do Ordinace příjde nová postava !

26. září 2008 v 10:00 Ordinace v růžové zahradě

Už dlouho jsme tu na našem blogu neměli žádnou novinku o seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tento dramatický seriál, který Nova vysílá už čtvrtým rokem si drží stále báječnou sledovanost (50% diváků, což odpovídá téměř 2 milionům diváku starších patnácti let). Nyní jej obohatí jedna známá herečka, která si v seriálu zahraje lékařku.
Seriálovou postavou bude doktorka Lenka Šamberková, kterou si zahraje Milena Steinmasslová. Postava doktorky přijíždí z Francie, jako bývalá milenka ředitele nemocnice Eduarda Valšíka, to samozřejmě bude velice vadit doktorce Páleníkové, která s Eduardem žije.
Doktorka Šemberková tedy velice zkomplikuje vztah Běly a Eduarda, jak celý příběh dopadne. Milena Steinmasslová do seriálu nastoupila už nyní, právě v těchto dnech bude natáčet díly, které diváci uvidí až na podzim. Poprvé se na televizní obrazovce objeví v 70. díle, který Nova uvede 27. listopadu ve 20 hodin.
ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK NA NOVĚ

Nova koupila nový seriál !

25. září 2008 v 16:00 Novinky

Před několika týdny zakoupila televize Nova vysílací práva na nový americký seriál. V USA se tento seriál vysílá jen krátce a proto není jisté, zda se bude vysílat příští rok na jaře nebo až na podzim. Nova také stále tají to, na kterém kanále celý seriál uvidíme, zda na Nova cinema nebo na Nově.
Jedná se o seriál z právnického prostředí s názvem Damages. Seriál vysílá americká stanice FX od loňského července. Zatím bylo natočeno třináct dílů první řady, které už byli odvysílány. Řada druhá se nyní natáčí a svou premiéru bude mít 6. ledna 2009.
Seriál se zapojil také do boje o prestižní cenu Emmy. Cenu Emmy totiž získali dva hlavní představitelé a to Glenn Closeová a Željko Ivanek.
Nova už v těchto dnech má plně sestavený vánoční program a plně se připravuje na to, co nasadí na jarní schéma. Už nyní se ale pracuje na velkém megaprojektu, který Nova uvede v příští sezóně, tedy od září 2009. Uvažuje se o projektech jako Česko má talent nebo X Faktor 2.
Generální ředitel Novy nevyloučil, že se X Faktor na obrazovkách objeví, dokonce naznačil, že ví, kdy se bude vysílat, ale zatím nic neprozradí, z toho by se tedy dalo mnoho odhalit.

Soukromé pasti - 4. díl

25. září 2008 v 10:00 Soukromé pasti

Včera ve dvacet hodin jste mohli na Nově vidět 3. díl cyklu Sokuromé pasti s názvem Jiná láska. Tento díl si získal opět nádhernou sledovanost. Díl, který se připravuje na další týden tedy na 1. říjen bude opravdu stát za to a vy byste si ho neměli za žádnou cenu nechat ujít.
4. díl nese název DNA jako důkaz a jedná se o opravdový silný příběh. Celý příběh začíná tím, že se Kateřina stěhuje do rodiny Viktora. Nemá to ale jednoduché, Viktor se totiž dozvídá, že jehoho otec má leukémii. On ho chce zachránit a to tím, že bu chce darovat kostní dřeň. Jeho matce se to ale nezdá a on pořád neví z jakého důvodu.
Viktor se dozvídá, že jeho otec není vlastně vůbec jeho otcem. Viktora ale zajímá to, kdo je vlastě jeho pravým otcem. Při pátráni po svém biologickém otci se dozvídá spoustu pravd a je z toho značně znepokojený.
Když Kateřina vidí, jak vlastně probíhá samotné zjišťování pravdy a krutá realita rozhodne se, že Viktorovi neřekne, že jeho dítě, které s ním právě čeká není jeho. A možná je to dobře, dítě je mnohem důležitější než okolnosti jeho početí. Celý příběh na konec končí happyendem.
SOUKROMÉ PASTI - DNA JAKO DŮKAZ VE STŘEDU NA NOVĚ

Kdo má nejlepší hlas ? Alena Vránová

24. září 2008 v 16:00 Novinky

Už po čtrnácté se v městě Přelouč volil nejlepší dabér a dabérka. V rodném městě jednoho z nejlepších českých dabéru Františka Filipovského se předávali jeho ceny. Už v sobotním pořadu Volejte Novu jste mohli vidět reportáž o seriálu Dr. House a to ne bezdůvodně.
Hlavní dabér seriálu, který dabuje hlavního představitele, Martin Stránský byl jedním z nominovaných herců, kteří se mohli zúčastit celého ceremoniálu a kteří mohli vyhrát hlavní cenu. Samotná nominace už je pro herce-dabéra velké ocenění. Bohužel Martin Stránský na 1. místo nedosáhl.
Kdo ale dosáhl na 1. místo v kategorii dabérka je představitelka seriálové paní Králové ze seriálu Ulcie - Alena Vránová. Právě ona získala 1. místo a Cenu Františka Filipovského za nejlepší dabing za uplynulý rok. Náš blog jí tímto Gratuluje !
Alena Vránová se proslavila dabingem jednoho z nejznámějších amerických detektivních seriálů To je vražda, napsala. Nadabovala všech dvanáct řad. Všechny jste mohli vidět na obrazovkách televize Nova.

Tn.cz roste a povyšuje !

24. září 2008 v 10:00 Internet

Zpravodajský server televize Nova tn.cz povyšuje a dokonce zvyšuje svou návštěvnost. Nova sputsila tento projekt v květnu letošního roku, průměrná denní návštěvnost byl kolem 80 tisíc uživatelů. Nyní se počet uživatelů, kteří navštěvují tyto stránky zvýšil až na 112 tisíc, což je téměř o 30 tisíc více, než tomu bylo v minulosti.

V minulém týdnu server tn.cz navštívilo 463 tisíc uživatelů. Díky tomuto číslu se návštěvnost zpravodajského portálu drží na 3. místě. Tn.cz ale stále pro svoje věrné návštěvníky vymýšlí něco nového, od soutěží až po nové hry a rozšířené rubriky.

Od včerejšího dne také navíc připojila on-line přímý přenos z liberecké Zoo, kde diváci mohou sledovat bílé tygry, kteří jsou těsně před tím, než se jim narodí mláďata. Tento ojedinělý projekt se dá přirovnat k projektu, který dělal kdysi Český rozhlas - jednalo se o show s gorilami.

Narození můžete prostřednictvím portálu sledovat na dvou kamerách, tn.cz připravuje i spoustu článku o této problematice. Tak sledujte tn.cz a nenechte si ujít narození mláďat tygra bílého.

Kriminálka Anděl - 5. díl

23. září 2008 v 16:00 Kriminálka Anděl

Včera jste mohli na televizní obrazovce vidět 4. díl kriminálního seriálu Kriminálka Anděl s názvem Mrtvý v hotelu. My vám den poté přinášíme aktuální popis na další díl, který uvidíte za týden (29. září). Bude to opět díl napínavý, ve kterém jako vlastně v každém díle jde o život.
Drogového dealera Sváťu kdosi neznámý přepadl doma, zbil, spoutal a udusil ho igelitovým pytlíkem přivázaným na hlavu. Zároveň se ztratilo půl miliónu, který kromě policie hledají i Sváťovi "nadřízení". Policistům se podaří zadržet několik podezřelých a dealerů, vyslýchají i ženu - Helenu Lomnickou, kterou kvůli Sváťovi kdysi vyhodili ze zaměstnání, ale žádná ze stop nikam nevede...
V hlavních úlohách se objeví mimo Martina Stropnického například také herec ze seriálu Ulice Martin Hofman nebo Zdeněk Hruška.

KRIMINÁLKA ANDĚL V PONDĚLÍ VE 20:00 NA NOVĚ

Nova sport už odpočítává

23. září 2008 v 10:00 Nova Sport

Nová televizní stanice Nova sport už odpočítává čas do svého zahájení. Satelitní stanice Galaxie sport se 4. října změní na Nova sport a zařadí se tak pod všechny televize společnosti CME v České republice.

Start nové stanice je připraven na 4. října. Odpočítávání je nastaveno přesně na půlnoc. Přesně v tomto čase, možná i dříve (podobně tomu bylo i u zpravodajského portálu tn.cz) by se měly objevit i nové internetové stránky této stanice. Nyní už je vše připraveno na to, aby mohla stanice vysílat to, po čem touží a to včetně nového loga a nové grafiky.

Zajímavostí na celém projektu je, že jak televize Nova, tak kanál Nova cinema mají jednoho generálního ředitele a sice - Petra Dvořáka. V případě Novy sport ale bude chod celé stanice organizovat úplně jiný ředitel.

Odpočítávání času můžete už více než 3 dny sledovat na oficiálních stránkách televize: www.nova-sport.cz.
NOVA SPORT STARTUJE 4. ŘÍJNA

Český slavík Mattoni 2008

22. září 2008 v 16:00 Novinky

Už od roku 1996 se v novodobé historii vysílá anketa o nejlepší zpěvačku, zpěváka, skupinu a další kategorie, které se týkají hudby. Už po několikáte se můžete na obrazovkách televize Nova těšit na galavečer ku příležitosti předávání těchto cen.
Kdo bude letošním moderátorem organizátoři zatím tají, jistě se bude jednat o nějakou známou osobost. Zda to bude osvěčený Leoš Mareš se dozvíme za několik týdnů. Už 1. října ve 12:00 začne hlasování do této prestižní ankety a vy můžete rozhodnout o tom, zda se výhercem stane opět Karel Gott.
Nova jako mediální partner bude tento galavečer vysílat celý v přímém přenosu a to jako tradičně v sobotu v hlavním vysílacím čase. Kdy se tedy můžete těšit ? Přímý přenos je na plánován na nějakou sobotu v průběhu měsíce prosince.
O tom, co je nového v této anketě vás samozřejmě budeme informovat na našem blogu. Těšte se tedy na další díl Českého slavíka už brzy.

Nova cinema změnila logo !

22. září 2008 v 10:00 Nova Cinema

Minulou sobotu (20. září) filmový kanál Nova cinema změnil svoje logo. Je to jedna ze změn, které se připravují pro tento kanál. V tomto článku se tedy dozvíte, jak logo vypadá a co připravuje Nova cinema za změny.
Logo Novy cinema se od původního loga výrazně liší. Celé logo vypadá stejně jako logo kanálu Nova sport jen s tím rozdílem, že místo sport je tam nápis cinema. Nova se tedy rozhodla, že všechny svoje značky sjednotí a použije také svoji spirálu, kterou částečně odvezla na druhou kolej. Nyní ale hraje hlavní roli v desingu stanic.
Přesto se ale některým divákum na tomto novém logu něco nelíbí. Například jednním problémem je velikost loga, které je velké a zobrazuje se na více než 1 procentu obrazu.
Dalšími novinkami je napříkald zazaření českých filmů do programu, které se ještě na Nova cinema neobjevili, bude také více novějších filmů. Zařadzuje také první svůj vlastní pořad, který bude vysílat každý čtvrtek večer.

Co bude nového v Ulici 2 ?

21. září 2008 v 16:00 Ulice

Včera jsme vám poprvé přinesli informace o tom, co bude nového v seriálu Ulice. Co vás čeká v dalších dílech, kterých už je natočeno přes 1040 dílů. Dnes v tomto článku vám přineseme vše zajímavé o dalších dílech. Co se tedy bude dál dít v Ulici ?
Jarda a Lenka - Jarda dostane velmi kulantní nabídku k práci. Nastane tu ale jedna komplikace, práce je až v Holandsku, tedy více než 1000 kilometrů od domova. Jarda ale nechce nechat Lenku tady v Česku. A proto Miriam rozhodne pomocí mince o osudu Lenky a Jardy.
Miriam a Vlasta - Miram Hejlová přemýlí o tom, zda má opustit svůj domov, zda se má odstěhovat k Peškovi. Na konec se rozhdone a uskuteční velké rozhodnutí - Miriam se odstěhuje k Vlastovi.
Jordánovi - V televizi se vysílá Výměna manželek, v upoutávce vše vypadá hrozivě, je tam Tereza jak křičí na svého otce, to rozpoutá diskusi nejen v Ulici ale zejména ve škole. Tereza se za své chování stidí.
Digi - Digi se rozhode, že odejde z kadeřnictví. Chce miminko a proto musí podstoupit cestu na specializovanou kliniku v Anglii, kde se o to pokusí. V kadeřnictví tedy zatím bude jen Simona s Ingrid.

40/2008

21. září 2008 v 10:00 Next week

Týden je opět pryč a my vám nyní v tomto článku prozradíme vše podstatné o tom, na co se můžete těšit v dalším týdnu. Je to týden v kterém nám začíná kalendářní podzim, an co se ale můžete těšit na televizní obrazovce ?
Na seriálové scéně se příští týden stane jen jedna věc a to repríza páté řady amerikcého kriminálního seriálu Kriminálka Las Vegas, před seriálem Ulice jej můžete sledovat od 24. září. Premiérovou řadu můžete sledovat ve čtvrtek po seriálu Comeback.
A co vám naservíruje Nova mezi filmy ? V noci ze sobotu na neděli se můžete těšit na americko-německý film Traffic: Nadvláda gangů v 0:05. V sobotu odpoledne pak můžete sledovat premiérový francouzský film Yawakasi: Sedm samurajů 21. století v 14:45. A posledním premiérovým filmem je americký krimifilm Slepá důvěra, uvidíte jej v noci z neděli na pondělí v 0:10.
A co ostatní, na co se můžete těšit ? V pondělí, tedy zítra uvede Nova další díl poařdu Víkend, tentokrát pod názvem Black and White - dozvíte se například jak se dělají barvy, nebo jak se žije albínům. V sobotu ve 20:00 Nova uvede speciální pořad, který moderuje Leoš Mareš s názvem X-MIX, kde se představí finalisté X-Faktoru. V pátek 26. září si nenechte ujít jubilejní 1000. díl seriálu Ulice.