Vývojové oddělení slaví 2. rok

23. srpna 2008 v 16:00 |  Novinky
Televize Nova se jako správná televize neobejde bez tzv. vývojového oddělení, nebo chcete-li vývojového centra. Zde se připravují, vymyšlejí a dávají dohromady nové projekty, které uvidíte na nejsledovanější televizi v Česku.
Toto poměrně nové oddělení, má pod taktovkou ostřílený dramaturg Radek Bajgar, který na Nově působí už celou řádku let a jeho jedním z největších projektů, u kterých stál a které pomáhal rozbíhat je nekonečný seriál Ulice. To je podle jeho slov nejlepšní projekt, co kdy vypracoval. Ulice totiž nyní po letech funguje i bez jeho pomoci a dá se říci, že velice úspešně.
Vývojové centrum Novy oslaví na konci srpna dva roky své existence, za tu dobu připravila nové pořady jak pro minulou, tak tuto sezónu (X Faktor, Comeback, Kriminálka Anděl). Zasloužil se také za pokračovaní veleúspěšné Ordinace v růžové zahradě.
Oddělení funguje výborně a v tuto chvíli se připravují nové pořady pro jaro 2009 a pro novou podzimní sezónu 2009/2010. Připravují se tedy projekty jako kriminální seriály Policie Modrava a seriál Expozitúra, nebo se zde také připravuje 5. řada seriálu Pojišťovna štěstí.
Doufáme, že tomuto centru se bude dařit a bude pro nás diváky tvořit ještě spoustu zajímavých projektů, podobné jako jsou ty, které nyní vysílá Nova.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama