Velký návrat do Ulice !

28. srpna 2008 v 16:00 |  Novinky
Televizní nekonečný seriál Ulice je pravá česká soap opera. I v zahraničí se často stává, že se z tak velkého seriálu jako denní seriály jsou občas někdo na chvíly vytratí a po čase se třeba do seriálu opět vrátí. Minule jsme vám představili 6 nových postav a slibovali jsme, že vám, že vám představíme jeden comeback do seriálu. Jeho čas nadešel a je tady.
Před necelými dvěmi lety firmu Království hraček opustila kvůli omezování výroby hraček paní ve starších letech. Ano řeč je o Růži Habartové. Mnozí z vás, kteří seriál sledují pravidelně a jsou jejími fanoušky si ji pamatují s úplného začátku Ulice. Růža odešla do předčasného důchou už také z důvodu, aby se mohla starat o svého nemocného manžela. Ten ji ale zemřel a zůstala téměř sama. Proto se tedy rozhodla, že pojede za synem do Austrálie a tak se také stalo.
V Austrálii si končně za ta léta, kdy si moc neodpočnula mohla oddechnout a užít si svého malého vnuka. Po roce a půl ztráveného za velkou louží u protinožců se rozhodla na velký návrat zpátky do rodné vlasti - do Čech. Do Čech se vrátí poměrně změněná. Z přizpůsobivé a občas i obětavé ženské se najednou stane světačka, která se na dění v Ulici bude dívat periskopem zkušeností z Austrálie. Nezanevře ale na Vilmu Nyklovou, s kterou vždy najde společné téma.
Co čeká Růženu Habartovou v Ulici a jak se její postava bude vyvýjet ? Těšte se už od září na váš oblíbený seriál oceněn zrcátkem TýTý na Nově.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama