Útěk z vězení

15. srpna 2008 v 10:00 |  Novinky
Fanoušci už netrpělivě čeká na to až se od září v USA rozběhne vysílání čtvrté ařdy tohoto populárního seriálu. V Česku ale fanoušci čekají na vysílání řady třetí. O té zatím podrobnosti nemáme, vím ale s jistotou, že se dočkají dvého oblíbeného seriálu.
Neviděli jste Útěk z vězení nebo byste si ho rádi připomněli, televize Nova si pro vás připravila reprízu první řady. Připomeňte si jak to bylo od začátku, jak se celý příběh rozběhl a jak celý seriál vlastně začal. Měli jste rádi první řadu, líbila se vám více než ty předchozí tak to je chvíle pro vás.
Skalní fanoušci seriálu sice budou rádi za reprízu oblíbeného seriálu, ale méně potěšeni budou faktem, že se seriál bude vysílat v časných ranních hodnách. Tak například hned první pilotní díl seriálu se bude vysílát ve dvacet minut po jedné hodně ráno. I když vezme fakt, že se jedná o reprízu, tento seriálový skovost by si možná zasloužil i lepší čas.
Když se potom podíváme do budoucna zjistíme, že Nova má vysílácí práva i na vysílání řady druhé, takže po skončení první plyně naváže i druhá. Pokud už se těšíte na třetí řadu s jistotou vám můžeme slíbit, že ji uvidíte v příštím roce. Letos se ji asi nedočkáme.
ÚTĚK Z VĚZENÍ OD 22. SRPNA NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alka alka | 15. srpna 2008 v 12:47 | Reagovat

Nepochpila jsem,na co je tady ten blog.

2 FANTOMAS FANTOMAS | 15. srpna 2008 v 16:29 | Reagovat

Tak když si kráva...

3 ajax ajax | 15. srpna 2008 v 17:19 | Reagovat

No určitě lepší když jsou blogy, které informují, než nějaké blogy pošahaných puberťaček, co si hrají na emo, a píšou si tam deníčky, kopírují články a ukazují mraky fotek z netu. Sice Novu jako televizi nemám rád, ale na něco se tam koukat dá. Takže víc takových blogů jako je tehle a míň trapných blogů kterých je většina.

4 FUN-TOMAS FUN-TOMAS | 19. srpna 2008 v 11:25 | Reagovat

Ajaxi, máš v podstatě pravdu. Jen si myslím, že když někdo někam něco chce psát a zveřejňovat to, tak by se měl naučit psanou podobu jazyka, ve kterém se vyjadřuje. To co tady čtu je tragédie a přijde mi, že to psal žák páté třídy s podprůměrným prospěchem. A to nemluvím o tom, že každý průměrně inteligentní člověk si po sobě to co napsal aspoň přečte a opraví chyby a překlepy. Jestli ale patří mezi hlupáky, tak to může číst 100x a stejně nic neuvidí. Shrnutí : obsah zajímavý, forma tragická a ostudná !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama