Ulice: Velká trojka

14. srpna 2008 v 10:00 |  Ulice
Začalo to velkým pilotním dílem v září 2005, pokračovalo speciálem v září 2006 a strastiplnou cestou v září 2007 a na letošek je připraven speciál další. Že nevíte o čem je řeč ? No přece o nekonečném seriálu Ulice. Před začátkem každé sezóny se vysílá tzv. pilot k zahájení nové sezóny. Vyjímkou tomu nebude ani letos, kdy je připraven další.
Letošní speciál nese název Velká trojka a bude to opravdu dobrodružství. Hlavní roli si zahráli tři dětští představitelé seriálu a sice postava Franty, Mirka a Anežky. Ti zažíjí velké dobrodružství na hradu, na které jen tak nezapomenou. Spolu s nimi si zahraje i hostující herec Jiří Lábus.
Tento pilotní díl se natáčel v letních měsících na půvabném hradu Český Šternberk. Podle slov jednoho herců, kterým byl daké představitel Dalibora Lišky Václav Mareš, bylo natáčení velice zajímavé, napínavé a místy i dramatické a to například při situaci, kdy kvůli bouři nešla elektřina a někteří herci se nedostali na plac v čas.
Režisérského postu se tentokrát zhostil režisér Kryštov Hanzlík, který se podílí na natáčení seriálu Ulice a vidět jste ho také mohli jako kameramana při Výměně manželek, která v seriálu proběhla v jarních měsících.
Ještě před tím, než vám televize Nova uvede tento film se můžete podívat na pilotní díl ke třetí sezóně. Ulice: Zlatá muška, jak se ntento film jmenuje, můžete sledovat o týden dříve ve 20 hodin.
ULICE: ZLATÁ MUŠKA - 24. SRPNA VE 20:00...
ULICE: VELKÁ TROJKA - 31. SRPNA VE 20:00 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 olep olep | 14. srpna 2008 v 10:23 | Reagovat

Blog je obsahově dobrý, ale zkus změnit design, je to stašně suché.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama