TN.CZ pozměnila svůj vzhled

29. srpna 2008 v 10:00 |  Internet
Někteří návštěvníci portálu tn.cz si toho možná ani nevšimli, ale je to tak. Zpravodajsko-zábavný portál, který televize Nova provozuje o letošního května změnil nepatrně svůj vzhled. Po čtyřech měsících se začínají dolazovat detaili.

Velká změna to určitě není, ale něco přeci se jen změnilo. My jsme si všimli změn pouze dvou. Ty ale nemusí být finální, pokud jste si tedy i vy všimli nějakých změn, které nebudou uvedeny v tomto článku, tak rozhdoně napiště do diskuze pod článek komentář.

Jako první změna, která se na webu objevila je jiná barva pozadí u nadpisu. Možná jste si všimli, že barva původní byla o něco tmavější, nyní je ale světlejší. Libí se vám více než ta původní ? ( I kdyby ne, stejně si myslíme, že se stím nedá moc co dělat)

No a druhá změna je ta, že u videii, se z průhledného vodznaku, který označuje přehrávání stalo místo šedého červený. Červená barva na tento web patří a myslíme si, že více zdůrazňuje možnost, že si můžete video přehrát.

Zda budou změny i nadále pokračovat, na to si musíme ještě chvíli počkat. Jen doufáme, že se na podzim dočákáme onoho slibovaného nového portálu Novy a jejich pořadů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama