TN.CZ na BLOGU !

23. srpna 2008 v 10:00 |  Internet
Zpravodajský internetový portál TN.CZ, který patří pod stránky televize Nova už před časem koupila internetovou doménu blog.cz a to spolu s firmou a vyhledávačem s názvem Jyxo. Podle měření navštěvovanosti se ale měří každý portál zvlášť.

TN.CZ zná dnes skoro každý a to především kvůli frázy: Více infromací naleznete na tn.cz, kterou slyšíváme denně v televizních novinách. Návštěvnost je průměrná, návštěvnost webu televize Nova se sice zvýšila, ale nyní se pohybuje někde kolem 80 tisíc uživatelů.

To vše se ale nyní může změnit. Díky vztahům blogu.cz a tn.cz se nyní na každém blogu v České republice objevil na stránce informační banner, který láká uživatele na TN.CZ. Banner se objevil jako první na blogu ve středu v odpoledních hodinách. A jak se vede zpravodajskému portálu po tomto tahu, nalákala nějaké další uživatele ? Byl to dobrý tah od TV NOVA ?

Návštěvnost stránky se oproti úterý zvýšila jen nepatrně, není tedy jisté zda to bylo zavedením informačního banneru. Ve středu stránky navštívilo přes 92 tisíc uživatelů. Čtvrteční návštěvnost se ale dostala opět na hodnoty kolem 82 tisíc uživatelů.

Navštěvnost může stoupat ještě s nástupem nové sezóny a s nástupem nových seriálů, pořadů a pokračování oblíbených seriálů. Díváci se budou chtít zajímat o osudy seriálů a jeho postav, navštíví tedy jeho oficiální internetové stránky a odpověď najdou právě tam. V září se tedy návštěvnost čeká o něco vyšší. Průběžně vás určitě budeme informovat na našem blogu.

Už brzy na www.televizenova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama