Soukromé pasti - NOVINKA

14. srpna 2008 v 16:00 |  Sezóna 2008/2009
Televizní film byl do tohoto podzimu jen doménou veřejnoprávní televize. To se ale nyní změní a tento zajímavý formát se poprvé představí na komerční scéně v Česku. Televize Nova se rozhodla, že počínaje zářím bude každou středu vysílat jeden plnoformátový televizní film.

Spekulace o tom, že Nova začíná natáčet svoje filmy vypukla už dávno, kdy poprvé představila kinové trháky jako Kameňák, Vratné lahve nebo Obsluhoval jsem anglického krále. To vše byli filmy, které nejdřívě musí obejít kolečko po kinech, musí vyjít na DVD a potom někdy dva roky od kinopremiéry se teprve dostanou do televize.

S televizním filmem je to ale jednoduší, nenatáčí se tak dlouho (film pro kina se natáčí několik měsíců, televizní film napříkald jen týden nanejvíš měsíc), po natočení jde ze střižny většinou ihned do televize. Televizních filmů si Nova připravila celkem dvanáct, kadžý bude o nějaké ženě, která se snaží vypořádat s problémy.

Tento cyklus televizních filmů má název Soukromé pasti a zajímavý je ještě tím, že všech dvanáct příběhů je natočeno podle skutečné události. Herci, kteří si v tomto cyklu zahrají patří mezi elitu české kinematografie, shlédanout tedy můžete osobnosti jako: Jiří Bartoška, Vilma Cibulková nebo Eliška Balzerová.

SOUKROMÉ PASTI SLEDUJTE OD 10. ZÁŘÍ VE 20:00 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama