S čím překvapí Víkend ?

29. srpna 2008 v 16:00 |  Novinky
Od pondělí 1. září se na obrazovku TV NOVA vrací publicistický pořad Víkend. Každý týden vždy v pondělí po 21. hodině vás čeká necelá půlhodinka zajímavostí o vše zajímavém. Každý díl je uspořádaný pod jedno téma. V následujícím článku se dozvíte na jaké témata se můžete těšit a jaké reportáže uvidíte.
Hned v prvním poprázdninovém Víkendu se podíváme na velmi zajímavé téma, které můžeme brát z několika stran a vždy se na něj můžeme podívat jiným pohledem. Tématem prvního Víkendu bude NA TITULNÍ STRANĚ. V tomto díle se dozvíte vše například o tetování, jistou roli bude mít určitě fotografování, nakoukneme totiž do dílny fotoreportérů a podíváte se, jak se dělá taková fotomontáž. Připomenete si také fotografa Josefa Koudelku a jeho život v srpnu roku 1968.
V druhém díle, který uvidíte o týden později 8. září se opět podíváte na zajímavé témata. Mottem celého tohoto dílu bude SPI SLADCE. Nakoukeneme se společně do věci, která němusí být pro někoho zase tak příjemná a to jsou náměsíční lidé. Dozvíte se, co je pravda o této nemoci a co je lež, nebo-li pouhé tlachání.
Pořadem vás budou opět provázet vaše dobře známe tváře nejsledovanější zpravodajské relace v Česku - Televizní noviny. A už se na váš moc těší.
Nenechte si tedy ujít pořad Víkend vždy v pondělí po 21. hodině na Nově.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama