Přísně tajné ! - NOVINKA

13. srpna 2008 v 16:00 |  Sezóna 2008/2009
Televize Nova splní konečně to, co dodržela. A sice, že zařadí do svého vysílacího plánu nějaký bulvární pořad. Jeho čas nadešel a je tady a bude se jmenovat Přísně tajné! Po pořadu Prásk, který Nova vysílala dlouhou dobu, dokonce to byl i pořad, který udělal hvězdu z tehdejší moderátorky Lenky Hornové, se na televizní obrazovce od září objeví nový pikantní pořad.

Jak už bylo zmiňováno je to pořad bulvární, tedy pořad, který se bude zabývat problémy celebrit a známých lidí, těšit se tedy můžete na skvělé reportáže ze života hvězd, zajímavé rozhovory o zajímavých tématech. Tvůrci slibují, že pořad bude úplně jiný než pořad Prásk a trochu se i přiblíží americkýchm bulvárním pořadům, které se v USA s úspěchem vysílají.

A kdo tento pořad bude moderovat ? Moderátoři budou dva, tedy moderátor a moderátorka. Za tu hezčí polovičku to bude Jitka Kocurová a za polovičku druhou to bude známý herec a moderátor Sagvan Tofi, kterého už jsme dlouho nemohli v žádném pořadu nebo filmu vidět.

Na povrch se dostala i informace o tom, kde se pořad bude natáčet. Kulisy pořadu budou totiž barového tipu, lépe řečeno celý tento pořad se bude odehrávat v barovém prostředí, které si tvůrci vypůjčili z jednoho seriálu. Hádejte kterého ?

PŘÍSNĚ TAJNÉ SLEDUJTE OD ZÁŘÍ NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Press any key to continue... Press any key to continue... | 26. srpna 2008 v 15:01 | Reagovat

Ha, ha, ha!

Opravdu "... splní ... to, co dodržela"? Asi tak: "...slíbila".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama