Pořady, které pokračují i od září (3. část)

16. srpna 2008 v 16:00 |  Sezóna 2008/2009
Dnes už naposledy vám představíme poslední trojici pořadů, které se neruší a pokračují i od září. Televize Nova představila několik nových pořadů, ale zakládá si i na těch starších podívejte se, na které se můžete těšit na podzim.
Mr. GS - moderní talkshow, ve které jsou moderátory Michal Suchánek a Richard Genezer, tedy hvězdy pořadu Tele Tele. Ti si do studia pozvou vždy dva hosty, které zpovídají, pořad Nova vysílá jen krátce a to s docela slušnými čísly, hudbou doprovází muzikant a herec Václav Kopta (známý především z filmu Sněženky a machři)
Volejte Novu - jeden s publicistických pořadů, který se pravidelně každou sobotu ve dvanáct hodin vysílá už 5 let, prvním dílem provázel ještě šéf zpravodajství Pavel Zuna. Vše co chcete vědět o televizi Nova se dozvíte právě v tomto pořadu, nechybí ani pravidelné telefonické dotazy, takže se těšte každou sobotu i v září
Snídaně s Novou - do dalšího roku se přehoupne i stálice Novy a to pravidelný ranní informační servis, ve kterém se dozvíte aktuální zprávy z domova, ze světa, ze sportu a o počasí, nově i informace z tisku. Nechybí ani přehled dopravního zpravodajství, pravidelně jsou do studia zvány hosté, kteří poté sedí u diskuzního fóra a odpovídají na otázky diváků
Všechny pořady jsou tedy nyní představeny a vy se můžet těšit na září, kdy se všechny pořady, které jsme v tomto seriálu zmiňovali, vrátí po letní přestávce opět na televizní obrazovku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama