Odpolední televizní noviny v neděli

16. srpna 2008 v 10:00 |  Novinky
Odpolední zpravodajská relace, kterou připravuje televize Nova už více než rok se dočká rozrůstání. Nova vydala novinářům podrobný popis všech nových projektů a také harmonogram podvečerního a večerního vysílání.
Novinkou a myslím si, že velice zajímavou je to, že Odpolední televizní noviny se rozrůstají o jeden den a budou se vysílat i v neděli. Moderátory růstanou i nadále Pavel Dumbrovský a Renáta Czadernová. Do budoucna ale vypadá, že přibude další dvojce, pravděpodobně někdo s týmu, který vysílá nyní zpravodajství ve Snídani s Novou.
Moderátoři Odpoledních televizních novin nyní v letních měsících nejsou jen Pavel a Renáta, ale střídají se spolu s ostatními kolegy a to Karlem Voříškem,Markétou Fialovou, Lucii Borhyovou a Reyem Korantengem.
Tah televize na neděli je zřejmý a to z důvodu, aby televize oslovila diváka už od 17 hodiny a dále až do večera budou následovat pořady původní tvorby (Neviňátka, Rady ptáka Loskutáka, Občanské judo, Televizní noviny), které pak vystřídá jeden s hlavních projektů podzimu a sice čtvrtá řada Pojišťovny štěstí.
ODPOLEDNÍ TELEVIZNÍ NOVINY tedy sledujte KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN plus nově V NEDĚLI V 17:00 NA NOVĚ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klokan klokan | 19. srpna 2008 v 12:01 | Reagovat

Proč nebudou OTN i v sobotu? Když OTN, tak buď od pondělí do neděle nebo by je mohli zrušit úplně a dát tam něco jiného. Toto jest můj názor, nekamenujte mne za něj, prosím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama