Odchod z Ulice !

13. srpna 2008 v 10:00 |  Ulice
Nekonečné seriály mají ve zvyku, že někteří herci, i když jsou velice oblíbení, tak jednou musejí seriál opustit a to z důvodu, aby je vystřídali postavy nové. Tato situace se nevyhne ani jedinému nekonečnému seriálu v Česku a to Ulici.
Do nové čtvrté sezóny příjde o několik postav, které si už v seriálu nezahrají. V červnu odešel pan Král, kterého si zahrál Radoslav Brzobohatý a na září a další přilehlé podzimní mesíce se chystá odchod dalších.
Médii už přešla herečka, která v seriálu stvárňuje Dagmar Bendovou-Stránskou (Digi), ta má seriál opustit z důvodu, že se bude s Ulice stěhovat někam více do města. V reálu je to z důvodu, že by chtěla dítě a díky plnému vysílacímu plánu, by na něj něměla čas.
Další postavou, která od září po třech letech usilovné práce na tomto seriálu odchází je herečka Tereza Brodská, která v seriálu hraje matku dvou pubertálních dětí a to Bára Jordánová. Ta také na vlastní žádost odchází. Zatím není jasné, jak scénáristé tento problém vyřeší. Určitě se to brzy dozvíme z našeho oblíbeného seriálu.
Příště se dozvíte novinky o připravovaném celovečerním filmu, který Nova uvede. Už brzy na www.televizenova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JÁ | 13. srpna 2008 v 12:47 | Reagovat

Tento článek rozhodně neberte vážně. Digi odchází to už je jasné, pan Král také odešel, to je také jasné, ale Bára neboli Tereza Brodská ze seriálu neodchází, možná někdy odejde, ale teď se k tomu rozhodně nechystá. Psalo se o tom, ale psal to jen bulvár, sama Tereza tuhle informaci vyvrátila, takže tento článek je bulvár, je tu zbytečný.

2 goro goro | 13. srpna 2008 v 15:50 | Reagovat

No uvidíte sami.

3 JÁ | 13. srpna 2008 v 21:01 | Reagovat

Sami uvidíte, že tam ještě hrát bude, k odchodu se rozhodně nechystá. A pokud vím, tak už teď se natáčí další díly i s paní Brodskou a smlouvu má podepsanou i na další řadu, takže jestli odejde tak to bude až za rok.

4 JÁ | 13. srpna 2008 v 21:02 | Reagovat

Nejdříve si něco zjistěte a pak sem pište článek. Každýmu herci se prodlužují smlouvy na rok, po roce si ji buď neprodlouží sami, nebo už je tvůrci sami nechtějí použít.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama