Nové postavy seriálu Ulice (3. část)

25. srpna 2008 v 10:00 |  Ulice
Dnes naposledy vám představíme dvě nové postavy seriálu Ulice, které se objeví na televizní obrazovce už za několik málo dní. Určitě se máte na co těšit, protože s těmito postavami to začne v Ulici opět žít.
LIBUŠE NEKONEČNÁ (LIBUŠKA)
Éterická Libuška je velice šarmantní a lehce se zamilovává. Spolehlivě okouzlí každého a to nejen muže a tak svou otevřeností a přitažlivostí může získavat i ženy a tak lehce dosáhne úspěchu tam, kde ostatní ztroskotali. Už od puberty se zamilovává lehce, jenže kvůli jejímu častému stěhování ji láska nevydržela déle než dva měsíce, proto si zvykla se na nikoho moc nevázat. Její syn Borisek je abnormálně samostané dítě, má ho ráda nadevše a i přesto, že někdy používá velice osobité výchovné metody, Borisek ji má přesto rád. Libuška ale začne netradičně podnikat, což se stane trnem v oku některým v Ulici... Libušku si zahrála charismatická Zuzana Vejvodová, kterou diváci mohou znát s nominace na Objev roku v ankěte TýTý.
THEODORA NEKONEČNÁ (THEA)
Mladší sestra Libušky, s kterou vyrůstá už od narození. Chce se od ní co nejvíce dolišit, aby si je lidé nepletli. Odmalička vyrůstala jen ve společnosti kluků a to se podepsalo na jejím výběru koníčků a chování. Přitom s žádným klukem ještě pořádně nechodila a pořádnou kamarádku také nemá - kvůli tomu, že vždy najde podle ní jen nějakou nánu, s kterou si nemá o čem povídat. Hlavní povahové rysy - houževnatost a zarputilost ji přinesla vážná nemoc, s kterou se musí vypořádávat během života, v prostředí v kterém se teď ocitla, okolí totiž neví, jak se má vypořádávat s projevy její nemoci... Mladou 17-ti letou Theu si zahrála herečka Kristýna Maléřová, ta si střihla roli ve filmu Bathory a světový režiséři o ní hovoří jako o velkém talentu, který by se mohl stát další hvězdou Hollywoodu.
Miniseriál o nových postavách seriálu Ulice končí. Těšte se ale ještě na čtvrtek, kdy vám přeneseme jeden speciál o návrtu jedné postavy.
Už brzy na www.televizenova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama